MP Fast Date® w Royal Tulip Warsaw Apartments: kogo spotkamy?

Royal Tulip Warsaw Apartments: Restauracja Mozaika, w  której odbędzie się część networkingowa 41. edycji MP Fast Date®. fot. Kinga Skalik Fotografia
Na zdjęciu: Royal Tulip Warsaw Apartments: Restauracja Mozaika, w której odbędzie się część networkingowa 41. edycji MP Fast Date®. fot. Kinga Skalik Fotografia

MeetingPlanner.pl zaprasza organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń do udziału w spotkaniu biznesowym MP Fast Date®. Warsztaty B2B z udziałem 30 oferentów odbędą się 22 listopada w Royal Tulip Warsaw Apartments.
 
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia informacji na temat nowości rynkowych i inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń, zweryfikowania swojej wiedzy dotyczącej obecnych ofert i usług. Wymienią się doświadczeniami, nawiążą bezpośrednie kontakty i zbudują relacje w miłej atmosferze.
 
Kogo spotkamy?
Podczas 41. edycji MP Fast Date® meeting plannerzy będą mogli spotkać się z przedstawicielami 30 obiektów i firm. Będą to obiekty: Amberexpo, Arche Dwór Uphagena Gdańsk, Belmonte Hotel Krynica-Zdrój, Binkowski Resort, DoubleTree by Hilton Kraków, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, Hotel Bania Thermal & Ski, Hotel, Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference, Hotel Crystal Mountain, Hotel Górski Raj, Hotel Lake Hill Resort & Spa, Hotel Mrągowo Resort & Spa, Hotel Natura Mazur, Hotel Palatium, Hotel Santa Natura Family Resort, Hotel Szczawnica Park Resort & Spa, Nosalowy Dwór Resort & Spa, Novotel Łódź Centrum, QHotel Plus Wrocław Bielany, Radisson Blu Hotel Sopot, Radisson Blu Resort & Conference Center, Ostróda Mazury, Radisson Hotel & Suites, Royal Tulip Warsaw Apartments, The Bridge Wrocław MGallery, firmy oferujące usługi eventowe: Rent Design, TBO Holidays oraz biura destynacji: Łódź Convention Bureau, Poznań Convention Bureau.
Oprócz tradycyjnego biznesu spojrzymy na eventy z punktu widzenia numerologii (data wydarzenie to: 22.11.22), designu i oczywiście relacji. W świat liczb, genowych kluczy i liderów nowej ery przeniesie uczestników Kaya Buczkowska, twórczyni projektu AstroHouse. Spotkanie zakończy koktajl w Restauracji Mozaika, podczas którego wystąpi Kuba Kęsy.
Kuba Kęsy to muzyk, wokalista i gitarzysta, uczestnik wielu festiwali w Polsce i za granicą, zwycięzca Bluesroads Festival w Krakowie. Laureat programu Idol – zajął drugie miejsce w trzeciej edycji.
Od lat związany ze sceną muzyczną we Wrocławiu i na Mazurach. Występuje głównie jako solista, dlatego na swoich koncertach kładzie nacisk na interakcję z publicznością, która, biorąc aktywny udział, staję się integralną częścią muzyki.
 
Gdzie
41. MP Fast Date® odbędzie się w nowo otwartym pięciogwiazdkowym Royal Tulip Warsaw Apartments. Otwarty w maju tego roku obiekt to nowoczesny apart-hotel, zlokalizowany w biznesowym i rozrywkowym centrum Warszawy. Tworzy nową kategorię w branży hotelarskiej: hybrydę luksusowego hotelu, domu i biura. Oferuje 312 apartamentów spełniających standardy 5-gwiazdkowego hotelu, dodatkowo wyposażonych w aneksy kuchenne. Pokoje zachęcają do relaksu, rozkoszowania się zachwycającymi widokami na stolicę, w odległości niespiesznego spaceru do centrum i atrakcji. Propozycja dla firm to praca w wygodnej, casualowej przestrzeni centrum konferencyjnego (cztery nowoczesne sale konferencyjne z całkowitą powierzchnią przeznaczoną dla około 170 osób). Neony i strefy chillout w każdej z sal tworzą niepowtarzalny klimat, pobudzający kreatywność uczestników spotkań.

Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły dostępne są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl