Biznes, edukacja i networking w wyjątkowym otoczeniu, czyli MP Fast Date w ADN w Browarach Warszawskich

MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN. Część główna – warsztaty biznesowe Fot. Marcin Faliński
Na zdjęciu: MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN. Część główna – warsztaty biznesowe Fot. Marcin Faliński

Przedstawiciele branży eventowej spotkali się na kolejnym wydarzeniu biznesowym z cyklu MP Fast Date®. 43. warsztaty B2B odbyły się w Centrum Konferencyjnym ADN w Browarach Warszawskich. Wzięło w nich udział ponad 40 oferentów i ponad 40 meeting plannerów. Organizatorem cyklu jest MeetingPlanner.pl, a ostatnia edycja została zorganizowana w partnerstwie z Centrum Konferencyjnym ADN, Royal Catering, Browarami Warszawskimi, Restauracją Nine’s oraz Meeting15.


Współgospodarzem 43. edycji MP Fast Date® było Centrum Konferencyjne ADN

W programie spotkania znalazło się 12 rund 15-minutowych rozmów biznesowych, które łączą przedstawicieli obiektów, firm dostarczających usługi eventowe, convention bureaux z meeting plannerami reprezentującymi agencje eventowe, incentive travel, PCO i osobami odpowiedzialnymi za organizację wydarzeń po stronie zleceniodawców. Rozmowy odbywają się na podstawie umówionych wcześniej spotkań przez meeting plannerów i oferentów za pomocą platformy Meeting15.
 

Indywidualne spotkania biznesowe, czyli część główna MP Fast Date®
 

Budowa relacji i wsparcie biznesu
Podczas 43. edycji MP Fast Date® meeting plannerzy spotkali się z przedstawicielami ponad 40 obiektów i firm. Były to
hotele: Arche Dwór Uphagena Gdańsk, Arche Hotel Częstochowa, Arche SA, Arlamów, Belmonte Hotel Krynica-Zdrój, Bristol Art & Medical Spa, DoubleTree by Hilton Hotel and Conference Centre Warsaw, DoubleTree by Hilton Łódź, Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow, Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, Hotel Crystal Mountain, Hotel Kossak & Hotel Senacki, Hotel Mercure Wrocław Centrum, Hotel Saski Kraków Curio Collection by Hilton, Hotel Solaris, Lake Hill Resort & Spa, Leonardo Hotels, Mercure Poznań Centrum, Nosalowy Dwór, Prima Hotele Jastrzębia Góra QHotel Plus Wrocław Bielany, Radisson Hotel & Suites Gdańsk, Regionalny Dział Sprzedaży Hilton i Hilton Warsaw City, Royal Tulip Warsaw Apartments, Scandic Gdańsk i Scandic Wrocław, The Bridge Wrocław MGallery, ZR Hotele
obiekty eventowe i wielofunkcyjne: AmberExpo Centrum Wystawienniczo Kongresowe – MTG, Digital Space, Grupa MTP, PTWP Event Center, Tor Wyścigów Konnych Służewiec
firmy cateringowe: Catering Blue, Melon Catering, Royal Catering
firmy oferujące usługi i atrakcje eventowe: Flippery.pl, Hotelmania, Rent Design, Ukoo, Visual Europe Polska
firmy oferujące atrakcje eventowo-turystyczne: Muzeum Polskiej Wódki, Suntago Wodny Świat
oraz biura destynacji: Łódź Convention Bureau, Poznań Convention Bureau, Silesia Convention Bureau
 

Warsztaty B2B: 12 rund 15-minutowych spotkań i runda otwarta
 
Edukacja, integracja i networking
Oprócz warsztatów biznesowych, które stanowią podstawę MP Fast Date®, w agendzie 43. edycji wydarzenia znalazły się edukacja, integracja i networking oraz zwiedzanie i sprawdzenie możliwości eventowych zarówno Centrum Konferencyjnego ADN, jak i Browarów Warszawskich. Wydarzenie rozpoczął branżowy networking przy śniadaniu przygotowanym przez Royal Catering, a zakończyła wieczorna integracja przy kolacji przygotowanej przez miesczącą się w Browarach Warszawskich Restaurację Nine’s.
 

Rozpoczęcie MP Fast Date® Sylwia Banaszewska (prezes zarządu MeetingPlanner.pl) i Magdalena Kondas (redaktor naczelna MeetingPlanner.pl)

Część edukacyjna poświęcona była zagadnieniom ESG, w szczególności ekologii i wyzwaniom z nią związanych, które już teraz mają duży wpływ na funkcjonowanie branży eventowej. Wprowadzenie teoretyczne do tematu ESG przygotowała Jolanta Okońska-Kubica (przewodnicząca Komitetu ds. ESG Krajowej Izby Gospodarczej oraz dyrektor zarządzająca Envipol) a swoimi doświadczeniami w panelu dyskusyjnym pt. „Kto się boi ESG” podzielili się Joanna Jamka (dyrektorka Działu Konferencji, Czas na ESG, ADN Akademia), Mikołaj Potocki (business unit manager – sustainability, Bureau Veritas Polska), Katarzyna Pypla (senior creative & CSR managerka, endorfina events) oraz Magdalena Kondas (redaktorka naczelna, MeetingPlanner.pl)
 

Panel dyskusyjny: Kto się boi ESG?
 
Centrum Konferencyjne ADN w Browarach Warszawskich
Podczas wydarzenia uczestnicy poznali możliwości eventowo-konferencyjne ADN, zaprezentowane przez pracowników centrum, oraz historię Browarów Warszawskich podczas zwiedzania miejsca z varsavianistą.
Browary Warszawskie, które otwarte zostały wiosną 2021 roku, to miejsce w niestandardowy sposób łączące tradycję z nowoczesnością i jednocześnie ciekawa przestrzeń na organizację różnego rodzaju eventów. Zlokalizowane są w dzielnicy Wola, pomiędzy ulicami Grzybowską, Krochmalną, Wronią i Chłodną, tam, gdzie w XIX wieku funkcjonował największy w Królestwie Polskim i jeden z najważniejszych na piwowarskiej mapie Europy, browar. Przeszłość tego miejsca stała się inspiracją dla architektów i projektantów, a o jego dawnej świetności przypominają zrewitalizowane budynki – zabytkowa Warzelnia, Laboratorium, Willa Fabrykanta oraz 170-letnie piwnice Leżakowni.
Działa tutaj ponad 20 restauracji i konceptów kulinarno-barowych, a także, zgodnie z tradycją – browar, produkujący kilkanaście gatunków piwa.
 

Spacer po Browarach Warszawskich z varsavianistą
 
W Centrum Konferencyjnym ADN do dyspozycji meeting plannerów jest 25 sal, dwa tarasy oraz przestronne foyer. Sale dostosowane zostały do potrzeb różnego rodzaju eventów, każda wyposażona jest w sprzęt konferencyjny z dostępem do szybkiego (2x 1000/1000 Mbit/s) internetu, który na przykład pozwala na zrealizowanie szkoleń komputerowych na ponad 800 połączeń. Cała przestrzeń ma powierzchnię 2200 mkw. i może pomieścić do 1200 gości. Największa sala o powierzchni 470 mkw., w której odbywała się część biznesowa MP Fast Date®, może pomieścić do 500 osób. Pomieszczenia można zaaranżować w dowolny sposób, wyposażając je zarówno w standardowe meble konferencyjne, jak i w niestereotypowe rozwiązania, takie jak na przykład hamaki, kanapy czy loże.
 

Zwiedzanie Centrum Konferencyjnego ADN
 
Letnie orzeźwienie z Royal Catering
Menu – jego sezonową odsłonę pod nazwą „Letnie Orzeźwienie” – na część biznesową spotkania przygotował Royal Catering. Założeniem letniej propozycji Royal Catering są lekkostrawne potrawy, bogate w składniki zawierające dużo wody, pełne warzyw i owoców, które są źródłem witamin, składników mineralnych i antyoksydantów. Dlatego w czerwcowy dzień MP Fast Date® na stole pojawiły się m.in. chłodniki litewski z czerwonym kawiorem, z melona, ogórka i mięty, z avocado aromatyzowany miętą i limonką oraz hiszpańskie gazpacho, młode grillowane warzywa. Szczególne zainteresowanie wywałoło„orzeźwiające wspomnienie z dzieciństwa”, czyli młode ziemniaki z koprem, mleko zsiadłe, jajka sadzone i mizeria. Dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyły się lemoniady, które były połączeniem nieoczywistych smaków jak: grejpfrut z rozmarynem i jalapeno, arbuz z truskawkami i tymiankiem czy lawenda z borówkami bazylią oraz desery z galaretką limonkową z miętą w ćwiartkach skórki limonki na czele.
 

Menu pod nazwą „Letnie Orzeźwienie” na część biznesową spotkania przygotował Royal Catering
 
Meeting plannerów spoza Warszawy podczas 43. edycji MP Fast Date gościł Royal Tulip Warsaw Apartments, hotel zlokalizowany naprzeciwko Browarów Warszawskich
 
ZOBACZ FOTORELACJE
fot. Marcin Faliński

MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN 1 >>>
MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN 2 >>>
MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN 3 >>>
MP Fast Date® w Centrum Konferencyjnym ADN 4 >>>
 
Zobacz też fotorelację z wydarzenia na Facebooku >>>
43. edycja MP Fast Date® odbyła się 13 czerwca

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl