Biznes, wiedza i relacje – krakowski MP Fast Date® z Grupą Radisson

MP Fast Date® w Park Inn by Radisson Kraków. Część główna – warsztaty biznesowe z udzialem ponad 40 oferentów i ponad 40 meeeting plannerów. Fot. Marcin Faliński
Na zdjęciu: MP Fast Date® w Park Inn by Radisson Kraków. Część główna – warsztaty biznesowe z udzialem ponad 40 oferentów i ponad 40 meeeting plannerów. Fot. Marcin Faliński

Planiści spotkań oraz oferenci usług dla rynku eventowego spotkali się na kolejnym MP Fast Date®, organizowanym przez Meetingplanner.pl. Wydarzenie miało miejsce w Krakowie, a jego partnerem była Grupa Radisson. Oprócz spotkań biznesowych w programie znalazły się warsztaty edukacyjne oraz gra miejska.
 

Indywidualne spotkania biznesowe, czyli część główna MP Fast Date®
 
Wydarzenie odbyło się 6 i 7 listopada 2023. Pierwszego dnia w hotelu Park Inn by Radisson Kraków miały miejsce 15-minutowe spotkania w konwencji „szybkich randek”, które umożliwiły meeting plannerom poznanie oferty wielu miejsc i usług eventowych. Każdy z planistów odbył 12 spotkań z oferentami, których w sumie w MP Fast Date® brało udział ponad 40. Przewidziano także tzw. rundę otwartą, bez wyznaczania limitów czasowych, podczas której można było samodzielnie wybrać rozmówców. Rozmowy „twarzą w twarz” sprzyjały wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu relacji. Część networkingowa wydarzenia pozwoliła na pogłębienia relacji z organizatorami wydarzeń i na poszerzenie bazy kontaktów sprzedażowych, a także poznanie trendów rynkowych.


MP Fast Date® odbywa się z zaplanowanym grafikiem spotkań
 
W programie MP Fast Date® znalazły się również warsztaty edukacyjne, których tematem były wyzwania, z jakimi spotykają się meeting plannerzy. Pierwsze z nich prowadzone przez Edytę Dróżdż, dyrektor zarządzającą Centrum Monitoringu Ruchu Turystycznego poświęcone były pułapkom prawnym w działalności przedsiębiorców i menedżerów na rynku usług hotelarskich, eventowych i turystycznych. Ta część spotkania dotyczyła ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych i wynikających z niej przepisów, które mają istotny wpływ na rynek organizacji wydarzeń.
 

Warsztaty Centrum Monitoringu Ruchu Turystycznego

Warsztaty organizowane przez MPI Poland Chapter, które poprowadziła Barbara Świderska, prezes zarządu stowarzyszenia, poświęcone były potrzebom i wyzwaniom związanym z różnymi uczestnikami rynku – plannerami, dostawcami usług, osobami dopiero rozpoczynającymi pracę w branży, studentami.
 

Warsztaty MPI Poland Chapter
 
Dzień zakończyła wspólna kolacja oraz konkurs z nagrodami, w ramach którego uczestnicy odpowiadali na pytania w aplikacji do organizacji spotkań Meeting15.
 
MP Fast Date® odbył się w hotelu Park Inn by Radisson Kraków. Obiekt ten, położony w centrum Krakowa, posiada 152 pokoje, restaurację, bar Vibes, a także centrum fitness i sauny. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń jest tutaj także pięć sal konferencyjnych oraz przestronne foyer. Przestrzenie te mogą pomieścić do 500 osób.
Drugi krakowski obiekt z Grupy Radisson – Hotel Radisson Blu dysponuje 196 pokojami z widokiem na Wawel i Stare Miasto oraz ośmioma salami konferencyjnymi, z których największa pomieści do 150 osób. Na miejscu jest restauracja i bar, działa tutaj także studio urody, wypożyczalnia rowerów, centrum fitness i sauna. Ofertę tego hotelu także mogli poznać uczestnicy krakowskiego MP Fast Date®.


Gra miejska Kompas Event Kraków
 
Drugiego dnia meeting plannerzy wzięli udział w grze miejskiej Kompas Event Kraków, (organizowanej przez agencję Opend Mind), która umożliwiała poznanie ciekawych zakątków stolicy Małopolski oraz zmierzenie się z nietypowymi wyzwaniami.
Uczestnicy gry, podzieleni na grupy, za pomocą aplikacji na telefonie brali udział w programie na wzór Azja Express czy Fort Board, a ich zadaniem było zdobywanie punktów zadaniowych i zaliczeniowych. Związane one były z najciekawszymi miejscami historycznymi i turystycznymi miasta, takim jak Dzielnica Kazimierz, Rynek Główny, Muzeum pod Rynkiem, Bazylika Mariacka czy Muzeum Kantora.
Dokonania poszczególnych grup były widoczne w aplikacji, wygrała grupa, która wykonała zadanie w ustalonym czasie (było to 4 godziny) i zdobyła najwięcej punktów. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas lunchu w Hotelu Radisson Blu Kraków.
 
ZOBACZ FOTORELACJE
fot. Marcin Faliński

MP Fast Date® w Park Inn by Radisson Kraków 1 >>>
MP Fast Date® w Park Inn by Radisson Kraków 2 >>>
MP Fast Date® w Park Inn by Radisson Kraków 3 >>>
 
Zobacz też fotorelację z wydarzenia na Facebooku >>>

44. edycja MP Fast Date® odbyła się 6 – 7 listopada 2023.
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Organizatorem spotkań z cyklu MP Fast Date® jest MeetingPlanner.pl

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl