Zapraszamy na MP Fast Date® w Golden Tulip Warsaw Centre

45. edycja MP Fast Date® odbędzie się w pięciogwiazdkowym Golden Tulip Warsaw Centre
Na zdjęciu: 45. edycja MP Fast Date® odbędzie się w pięciogwiazdkowym Golden Tulip Warsaw Centre

MeetingPlanner.pl zaprasza na warsztaty biznesowe z cyklu MP Fast Date®. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej. 45. edycja MP Fast Date® odbędzie się 23 lutego w Golden Tulip Warsaw Centre.
 
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting planąnerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.
MP Fast Date® to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich firm i osób działających w sektorze MICE i pragnących powiększać swoją wiedzę na temat rynku oraz zasób kontaktów. Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoją ofertę, ale ważnymi elementami są również networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.


W części edukacyjnej 45. edycji MP Fast Date® zaplanowano warsztaty „Na luzie – czyli jak uspokoić Event Managera”, które poprowadzi Barbara Świderska właścicielka Dream Events, prezes zarządu MPI Poland Chapter. Ich uczestnicy poznają techniki, których skuteczność została potwierdzona w badaniach, a które pomagają w redukcji lęku i umożliwiają szybki reset.

W programie znajdzie się zwiedzanie kompleksu Golden Tulip, marki, która do Polski zawitała w roku 2004, wraz z pierwszym otwarciem warszawskiego hotelu. Obiekt ten został zrewitalizowany w roku 2022. Obecnie oferuje 143 pokoje ze strefą sypialno-wypoczynkową. Działa tutaj także centrum konferencyjne, na które składa się osiem sal inspirowanych nazwami warszawskich ulic. Największe przestrzenie są w stanie pomieścić 250-270 osób.
Hotel posiada także strefę coworkingową, rekreacyjną z sauną i siłownią oraz przestrzeń kulinarno-rozrywkową The Complex, którą tworzą trzy koncepty kulinarne, w tym slow foodowa restauracja Tulipe, zlokalizowany pod przeszklonym sufitem koktajlbar Patio Mixology i restauracja The Loft.

Na zakończenie wydarzenia zaplanowano kolację, a podczas niej networking oraz tradycyjnie konkurs z nagrodami.

Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w wydarzeniu w ramach pakietu hosted, który obejmuje nocleg w kompleksie w Golden Tulip Warsaw Centre.

Partnerem 45. edycji MP Fast Date® jest ponownie firma Meeting15. Dzięki aplikacji uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego zaplanowania części spotkań i wyboru firm, z którymi chcą porozmawiać.

Szczegóły i rejestracja >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl