Zapraszamy na MP MICE Tour®. Kierunek: Nowy Sztynort

Nowy Sztynort
Na zdjęciu: Nowy Sztynort

MeetingPlanner.pl oraz Nowy Sztynort zapraszają planistów spotkań do udziału w wyjątkowej, podwójnej edycji MP MICE Tour®. W programie m.in. rejsy jachtami, motorówkami, off-road, degustacja mazurskich specjałów.

Podczas MP MICE Tour® do Nowego Sztynortu meeting plannerzy będą mogli poznać infrastrukturę konferencyjną i eventową Sztynortu, zaznać żeglarskich emocji na mazurskich jeziorach i w praktyce sprawdzić możliwości realizacji scenariuszy firmowych imprez integracyjnych. Wyjazdy studyjne zostały zaplanowane w dwóch terminach: 9 – 11 maja lub 16 – 18 maja 2022 roku.

Sztynort to największy port jachtowy na Mazurach, który jest odwiedzany przez tysiące żeglarzy każdego roku. Poza zmodernizowaną w ostatnich latach doskonałą infrastrukturą żeglarską, port dysponuje także przestrzenią, zapleczem technicznym i doświadczeniem w organizacji eventów oraz wydarzeń kulturalnych. Trwają też prace nad nowymi inwestycjami w ramach Nowego Sztynortu.

Wszystkie możliwości zostaną dokładnie sprawdzone przez uczestników MP MICE Tour®. Szczególną atrakcją będzie możliwość noclegu na flagowych jachtach Maxus 34. W programie wyjazdu znajdą się m.in. rejsy jachtami i motorówkami, off-road, ognisko i degustacja specjałów mazurskiej kuchni w restauracji Baba Pruska.

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.
Rejestracja >>>

Nowy Sztynort – Osada Wolności
Port Nowy Sztynort to całoroczna baza dla osób poszukujących miejsc na team building. Idealne miejsce, by – w otoczeniu natury – zintegrować, zmotywować lub zrestartować zespół. Największy mazurski port oferuje najwięcej – od luksusowej floty, przez wygodną bazę noclegową, świetną kuchnię i rozrywkę po domowy klimat Osady Wolność.

Historia kompleksu W kręgu miłośników zabytków Sztynort znany jest przede wszystkim jako cenny dawny pruski kompleks pałacowo-folwarczny oraz port jachtowy i przystań na północnym odcinku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Centralną część stanowi pałac rodziny von Lehndorff, otoczony 18-hektarowym parkiem. Podczas II wojny światowej w pałacu mieściła się siedziba Ministerstwa Spraw Zagranicznych III Rzeszy. Tuż po wojnie w pałacu pełniącym funkcje magazynowe stacjonowali żołnierze radzieccy. Następnie przez długie lata użytkownikiem zabudowań sztynorckiego kompleksu było PGR, a od początku lat 80. XX w. – Polski Związek Żeglarski. Dziś rewitalizowany jest należący do rodu von Lehndorff pałac wraz ze spichlerzem i 18-hektarowym parkiem

Flota Sztynortu Czarterowa flota Sztynortu obejmuje 47 jachtów. W tym 37 żaglowych oraz 10 motorowych. Wszystkie oferowane jednostki są nowe, zostały zwodowane w latach 2021 i 2022. Do wyczarterowania jest między innymi flagowy jacht żaglowy ze stoczni Northman, Maxus 34, okrzyknięty The Best Sailing Boat 2021 na Polboat Yachting Festival w Gdyni. Jacht oferuje trzy wygodne kabiny, a na pokład może zabrać nawet 10 osób. W porcie Nowy Sztynort znajdziemy też ekskluzywną jednostkę motorową Northman 1200, który został zaprojektowany jako jacht gwarantujący ponadprzeciętną wygodę użytkowania. Również wyposażony został w trzy kabiny, a wygodnie może na nim pływać osiem osób.

Biznes i wypoczynek przez cały rok Port Sztynort – jego infrastruktura obejmuje nie tylko nowe pomosty, bazę regatową, bazę nurkową, czy bazę regatową dla osób niepełnosprawnych. Port dysponuje także przestrzenią, zapleczem technicznym i doświadczeniem w organizacji eventów oraz wydarzeń kulturalnych.
Na terenie portu można zorganizować regaty, wyjazdy integracyjne czy firmowe szkolenia żeglarskie. W grudniu 2022 otwarte zostaną Spichlerz i Oficyna (Rybaczówka). Znajdzie tam miejsce nowoczesna przestrzeń co-workingowa z salami konferencyjnymi i restauracją oraz Multimedialne Centrum Żeglarstwa i Ekologii – ekspozycja zainspirowana warszawskim Centrum Nauki Kopernik, lecz skupiająca się na żeglarstwie (historii, rozwoju i technicznych aspektach). Przez cały rok w Sztynorcie ma działać centrum nurkowe, a zimą Nowy Sztynort ma być świetnym miejscem na narty biegowe czy bojery. Wyróżnikiem Sztynortu jest także kuchnia – podawane są tam dania z lokalnych świeżych produktów, dominują oczywiście ryby. Jednym z kultowych miejsc w Osadzie jest restauracji Baba Pruska. Do Nowego Sztynortu powróciła też zamknięta kultowa Zęza.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl