Zapraszamy na MP MICE Tour®: Polska Toskania

MeetingPlanner.pl i Grupa ZR Hotele zapraszają organizatorów spotkań i wydarzeń do udziału w wizycie studyjnej do należących do grupy: Zamku w Przegorzałach, Hotelu Forest, Dworu w Tomaszowicach. MP MICE Tour® odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2022.

W programie wizyty studyjnej są odwiedziny Zamku w Przegorzałach – miejsca o intrygującej i niezwykłej historii – w którego otoczeniu można poczuć się jak w Toskanii! Zamkowe wzgórze zachwyci widokiem na Winnicę w Srebrnej Górze, panoramę Wisły, a przy dobrej pogodzie nawet Tatry. To wyjątkowe miejsce w rezerwacie przyrody Skałek Przegorzalskich, w otoczeniu zabytkowych obiektów i Lasu Wolskiego. Ta wizyta to też szansa, by prócz zawodowych inspiracji znaleźć harmonię, równowagę i złapać oddech w kontakcie z naturą.

Zobaczymy także należące do ZR Hotele: Hotel Forest, Restaurację Baszta, Nowy Spichlerz i Dwór w Tomaszowicach. Odwiedzimy winnicę w Srebrnej Górze, Browar Lubicz, Jaskinia Wierzchowska (największa na terenie Jury Krakowsko Częstochowskiej) oraz Obserwatorium Astronomiczne UJ.

Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł Hotel Forest – znajdujący się 200 m od Zamku i zabytkowej Restauracji Baszta, tworząc zespół wyjątkowych obiektów Wzgórza Zamkowego. Forest Hotel to 85 przestronnych pokojów, restauracja, siedem sal konferencyjnych, w tym sala audytoryjna dla 180 osób, oraz wewnętrzny dziedziniec. Usytuowany jest w środku Lasu Wolskiego. Minimalizm, prosta forma, industrialny charakter oraz surowość materiałów nadały spójny charakter całej przestrzeni obiektu. To miejsce, które jest tak blisko centrum Krakowa, a jednocześnie otoczone pięknym lasem. MP MICE Tour®: Polska Toskania to program dla tych wszystkich organizatorów wydarzeń, którzy szukają miejsc nieoczywistych, w których można zarówno zregenerować siły, wyciszyć się, jak i pracować.

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.

Rejestracja >>>

O Grupie ZR Hotele
W tym roku obchodzi 30 jubileusz! Początkiem działalności grupy była restauracja U Ziyada na Zamku w Przegorzałach w Krakowie, która została otwarta w 1990 roku. Nazwa restauracji pochodzi od imienia jej założyciela – Ziyada Raoofa.
Rok 2000 rok przyniósł otwarcie odrestaurowanego XIX wiecznego obiektu dworskiego w Tomaszowicach i przywrócenie świetności terenom parkowym wokół dworu. Obecnie na terenie dworu znajdują się hotel – Dwór w Tomaszowicach i restauracja Nowy Spichlerz oraz wolno stojąca Oranżeria i Galeria Panorama, które są wykorzystywane do organizacji imprez i wydarzeń.


W roku 2018 dołączyły do Grupy: Hotel Wolski i Zamek w Przegorzałach wraz z Basztą, znajdujące się na Wzgórzu Zamkowym w krakowskich Przegorzałach.
Do ZR Hotele należą również obiekty Pałac w Bobrku (od 2002 roku) oraz Wyspa Biskupia w Karlinie (od 2008 roku).

Motto ZR Hotele
„Nasze miejsca powstały z pasji do gościnności, smacznej kuchni oraz chęci łączenia ludzi …” powiedział Ziyada Raoof w 1990 roku, otwierając pierwszą swoją restaurację w Polsce. Ziyad Raoof, to nie tylko założyciel grupy, ale również dyplomata, przedsiębiorca, kolekcjoner i mecenas sztuki. Pochodzi z Kurdystanu Irackiego i Polskę (Kraków) wybrał na swój drugi dom, gdzie podjął studia doktoranckie na wydziale prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Jego największa pasja to sztuka i kultura, które są obecne w obiektach grupy ZR Hotele i stanowią ważny element jej działalności. We współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim, Gazetą Wyborczą, Muzeum Narodowym, Willą Decjusza i innymi partnerami zorganizował wiele imprez kulturalnych i naukowych, w których uczestniczyli znani naukowcy, artyści i dziennikarze, również z Kurdystanu i Iraku. Jako wyraz docenienia zasług Ziyada Raoofa w promowaniu i wspieraniu artystów został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym tytułem Mecenasa Kultury Krakowa 2002.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl