MP MICE Tour®: nowe otwarcie Wrocławia z Q Hotel

Q Hotel Plus Wrocław Bielany: bar w Restauracja Tarasova z widokiem na Wrocław, w której odbędzie się kolacja połączona z koncertem
Na zdjęciu: Q Hotel Plus Wrocław Bielany: bar w Restauracja Tarasova z widokiem na Wrocław, w której odbędzie się kolacja połączona z koncertem

MeetingPlanner.pl i Q Hotel Plus Wrocław Bielany zapraszają planistów spotkań do udziału w wyjeździe studyjnym z cyklu MP MICE Tour®. W programie wydarzenia znajdzie się wiele atrakcji zaplanowanych zarówno w nowo otwartym hotelu, jak i w różnych ciekawych miejscach w stolicy Dolnego Śląska.

Podczas MP MICE Tour®, który odbędzie się w dniach 18 – 20 sierpnia, meeting plannerzy szczegółowo poznają możliwości otwartego w czerwcu tego roku największego obiektu sieci Q Hotel – Q Hotel Plus Wrocław Bielany. Hotel został zaprojektowany właśnie pod kątem organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W skrócie, oferuje: 3,7 tys. m² różnorodnych powierzchni konferencyjno-eventowych, 19 niezależnych sal, 201 pokojów, trzy restauracje, w tym zlokalizowaną na najwyższym piętrze hotelu z panoramicznym tarasem i widokiem na Wrocław, 3174 m² terenów zielonych, przygotowanych do organizacji spotkań integracyjnych, skomponowane właśnie dla tego obiektu menu Brain Food Q oraz wiele rozwiązań i udogodnień zaprojektowanych z myślą o organizatorach wydarzeń, klientach biznesowych i specyficznych potrzebach wybranych branż.

W programie MP MICE Tour® znajdą się m.in. kolacja z szefem kuchni Q Hotel Plus Wrocław Bielany Michałem Chrapowiczem w Restauracji Tarasova z koncertem na żywo i widokiem na panoramę Wrocławia, aktywności w strefie relaksu, orzeźwiający lunch i zdrowe śniadania przygotowane w oparciu o menu skomponowane we współpracy z dietetyczką Eweliną Fabisiak. Będzie można przyrządzić sobie np. zdrowe soki i koktajle. Podczas wizyty zostaną zarówno zaprezentowane możliwości obiektu pod kątem organizacji wydarzeń, jak i przetestowane rozwiązania zaprojektowane, aby ułatwić pracę organizatorom eventów.   
Wrocław poznamy podczas gry miejskiej, której finałem będzie spotkanie w drugim obiekcie sieci Q Hotel w stolicy Dolnego Śląska – Q Hotel Plus Wrocław. Wieczór muzyczny i kulinarny, pod hasłem „Jazzowy Wrocław” goście spędzą na kolacji i koncercie w Vertigo Jazz Club.

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Organizator zapewnia transport autokarowy w obie strony na linii Warszawa – Wrocław.

Szczegóły: micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>

Zobacz też: Q Hotel Plus Wrocław Bielany: nowy hotel z ofertą dla meeting plannerów >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl