Muzyczne radio Kraków na falach DoubleTree FM

Zespół DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center podczas MP MICE Tour: Muzycznie w Krakowie w obiektywie Marcina Falińskiego
Na zdjęciu: Zespół DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center podczas MP MICE Tour: Muzycznie w Krakowie w obiektywie Marcina Falińskiego

MP MICE Tour® zorganizowany przez DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center i MeetingPlanner.pl zaprezentował Kraków w oparciu o jego współczesną muzyczną historię i dźwięki związane z miastem.


Uczestnicy MP MICE Tour®: Muzycznie w Krakowie

Już w drodze do Krakowa meeting plannerów powitała rozgłośnia „Muzyczne Radio Kraków” nadająca na DoubleTree FM i głos Agnieszki Najberek, cluster commercial & marketing director DoubleTree & Hampton by Hilton Krakow, Hampton by Hilton Oswiecim & Gdansk Oliwa, która w krótkich audycjach zapowiedziała, co się wydarzy. W takim też radiowym klimacie odbyło się zwiedzanie hotelu. Sale stały się „studiami radiowymi”, a w każdej z nich emitowany był inny utwór związany z nazwą danej sali. I tak w Sali Warszawa, goście usłyszeli Niemena, w sali Paryż powitał ich Malcolm Maclaren i Catherine Deneuve, a w Berlinie – Bono. W największej z sal zagrało studio Kraków i Krakowski spleen Maanamu. Sala Kraków, czyli Sala Balowa, to bezkolumnowa przestrzeń o powierzchni 920 m² oraz wysokości 4,96 m. Może pomieścić ponad 1000 gości na dużych imprezach i konferencjach.


Rozgłośnia „Muzyczne Radio Kraków” nadająca na DoubleTree FM, studio Warszawa

Konferencyjno-eventowa oferta DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center to w sumie ponad 2800 m2 powierzchni oraz 16 multifunkcyjnych sal. Do dyspozycji gości biznesowych jest Lounge Bar i salonik biznesowy Executive Lounge. Hotel oferuje 232 pokojów (jeden z nich uczestnicy mieli za zadanie przygotować dla gości). A wśród wielu swoich funkcji, jakie spełnia, jest też dobrą bazą wypadową na koncerty, które odbywają się krakowskiej Tauron Arenie. Obiekty dzieli 800 m. DoubleTree by Hilton Kraków Hotel jest zlokalizowany w spokojnej, zielonej dzielnicy Krakowa, jedynie 10 min od ścisłego centrum miasta.


Zwiedzanie DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center

I to właśnie w na Rynku Głównym i w jego okolicach rozegrała się muzyczna zabawa. Uczestnicy MP MICE Tour® musieli wykazać się umiejętnością połączenia krakowskich plenerów z teledyskami, które były tu nagrywane, odnaleźć je i wykonać zdjęcia odwzorowujące scenę z teledysku.


Na tropie teledysków nakręconych w Krakowie

Finał tej zabawy i ogłoszenie zwycięskich zespołów miał miejsce podczas kolacji w Restauracji 5th Avenue w hotelu. Menu restauracji DoubleTree by Hilton Kraków to współczesna interpretacja starych przepisów oraz niebanalne połączenia regionalnych smaków Małopolski. Na ten wieczór przygotowana w wersji mięsnej, bezmięsnej i wegańskiej. W tym samym goście zostali zaproszeni do fotograficznego atelier Marcina Falińskiego na pamiątkową sesję zdjęciową.  


Sesja zdjęciowa podczas kolacji DoubleTree by Hilton Kraków w atelier Marcina Falińskiego zaaranżowanym w jednej z sal: Agnieszka Najberek (DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center) i Sylwia Banaszewska (MeetingPlanner.pl)

Muzyczny wieczór miał swoją kontynuację w Klubie Poczta Główna, gdzie odbywało się wydarzenie otwierające XI edycję festiwalu Lindy Hop Non Stop 2022 – jednej z największych imprez swingowych w Polsce.


Lindy Hop Non Stop w Klubie Poczta Główna

Kolejny dzień rozpoczęło śniadanie w formie pikniku, które skomponowane było na bazie składników od lokalnych dostawców. Tych samych dostawców można było spotkać i „usłyszeć” Starym Kleparzu – najstarszym krakowskim targowisku. Możliwość złapania chwili relaksu w mieście uczestnicy sprawdzali wśród dźwięków wody na Kąpielisku Przylasek Rusiecki. Ostatnim punktem była Galeria Zdzisława Beksińskiego w Nowohuckim Centrum Kultury.


W Galerii Zdzisława Beksińskiego w Nowohuckim Centrum Kultury

Niesamowita atmosfera, rozmowy, możliwość poznania wielu wspaniałych osób, wyjątkowa gościnność. Doceniam zaangażowanie wszystkich w przygotowanie radiowo-muzycznej trasy. Bardzo atrakcyjny program z dbałością o szczegóły, możliwość poznania nowych miejsc i wnętrz, które będą inspiracją do kolejnych projektów (dla kontrahentów czy pracowników). Oprócz tego, że było merytorycznie to też bardzo miło, komfortowo, smacznie, muzycznie i bardzo artystycznie – podsumowuje Joanna Kosieradzka, dyrektor Działu Marketingu, Posnet.

To wielka przyjemność w taki sposób spędzać czas i zobaczyć, jak można utrzymać wysoką jakość w hotelu. Pomysł radia bardzo ciekawy, chyba nie spotkałam tak kreatywnego rozwiązania. Dziękuje za możliwość zobaczenia jak posprzątać pokój, wspaniałą atmosferę, wdrożone sustainability i wiele innych małych elementów, które sprawiły, że ten czas był cudowny – podsumowuje Anastazja Szerkus, CEO, Conqueror Travel Club.


Podsumowanie MP MICE Tour® Muzycznie w Krakowie z DoubleTree by Hilton

ZOBACZ FOTORELACJE
Zdjęcia: Marcin Faliński

MP MICE Tour i muzyczne radio DoubleTree by Hilton Kraków 1 >>>
MP MICE Tour i muzyczne radio DoubleTree by Hilton Kraków 2 >>>
MP MICE Tour i muzyczne radio DoubleTree by Hilton Kraków 3 >>>
MP MICE Tour i muzyczne radio DoubleTree by Hilton Kraków 4 >>>
MP MICE Tour i muzyczne radio DoubleTree by Hilton Kraków 5 >>>

Zobacz fotorelację na Facebooku >>>

Zobacz DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center w wyszukiwarce obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl