MP MICE Tour®: Klimatyczny Wrocław

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu
Na zdjęciu: Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

MeetingPlanner.pl i Convention Bureau – Wrocław zapraszają planistów spotkań do udziału w wyjeździe studyjnym z cyklu MP MICE Tour®. W programie wydarzenia „Klimatyczny Wrocław” znajdzie się wiele atrakcji, które pozwolą poznać możliwości eventowe i wyjątkową atmosferę stolicy Dolnego Śląska o każdej porze roku.

MP MICE Tour®: Klimatyczny Wrocław odbędzie się w dniach 12 – 14 grudnia. Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej kierowane jest do meeting plannerów, organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.

– Wrocław, obecnie trzecie co do wielkości miasto w Polsce, odkryje przed uczestnikami MP MICE Tour® swoje rożne oblicza. Chcecie poczuć świąteczną atmosferę i zainspirować się w tym klimacie? Grudzień to idealny moment, aby ją odkryć właśnie we Wrocławiu, podczas jednego z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce – zaprasza do udziału w wydarzeniu Agnieszka Szymerowska, prezes Convention Bureau – Wrocław.
 
W programie wydarzenia znajdą się m.in. Bożonarodzeniowy Jarmark i zimowy spacer po mieście z przewodnikiem, zwiedzanie kompleksu Hali Stulecia, spotkanie w Hydropolis, spacer po Parku Iluminacji w Zamku Topacz z winem grzanym w ręku, wizyta na na Stadion Tarczyński Arena. Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł Zamek Topacz, gdzie odbędzie się pierwsza kolacja w zamkowej restauracji. Na drugą uroczystą kolację zaprasza hotel The Bridge MGallery. Uczestnicy wizyty studyjnej poznają także eventową i kulinarną ofertę hoteli: Mercure Wrocław Centrum i RadissonBlu Wrocław.

–  Wrocław – the MICE place, to miejsce gdzie można skorzystać z oferty ośmiu 5-gwiazdowych hoteli i różnych miejsc do organizacji wydarzeń – venues, restauracji, unikatowych obiektów czy przestrzeni otwartych. Dzięki strategicznej lokalizacji, silnej gospodarce, wykształconej kadrze oraz różnorodności atrakcji turystycznych, miejsc organizacji wydarzeń, Wrocław to idealne miejsce spotkań – Agnieszka Szymerowska, prezes Convention Bureau – Wrocław.
Organizator zapewnia transport autokarowy w obie strony na linii Warszawa – Wrocław. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły: micetour.meetingplanner.pl

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl