MP MICE Tour®: Hotel Crystal Mountain w Wiśle

MeetingPlanner.pl i Hotel Crystal Mountain zapraszają planistów spotkań do udziału w trzydniowym wyjedzie studyjnym. Program, oprócz prezentacji potencjału hotelu, skoncentrowany będzie na outdoorowych atrakcjach Wisły, które można wykorzystać, organizując konferencje czy eventy integracyjne.  

MP MICE Tour® do Wisły odbędzie się w dniach 16 - 18 kwietnia. Uczestników gościł będzie pięciogwiazdkowy Hotel Crystal Mountain, którego ofertę konferencyjno-eventową poznają w praktyce. W programie wyjazdu są m.in. zwiedzanie Wisły, wycieczki rowerami elektrycznymi, i jeepami, zajęcia na strzelnicy sportowej, wizyta w hotelowym aquaparku i spa, uroczysta kolacja w hotelu i regionalna kolacja z góralskiej kolibie.

Usytuowany w sercu Beskidów hotel Crystal Mountain gwarantuje gościom holistyczny wypoczynek. Hotel posiada 491 pokojów, z których rozpościerają się niesamowite widoki na panoramę gór oraz dolinę Wisły. Nowoczesna bryła budynku oraz liczne przeszklenia sprawiają, że łudząco przypomina on kryształ górski, któremu obiekt zawdzięcza swą nazwę.
Znajdujące się w hotelu centrum konferencyjne oddaje do dyspozycji gości salę o powierzchni 750m2, którą dzięki systemowi dźwiękoszczelnych ścian modułowych można podzielić na kilka mniejszych przestrzeni dostosowanych do różnego rodzaju szkoleń i konferencji, a także ponad 500 m2 foyer. Można tu zorganizować spotkanie biznesowe dla prawie 800 osób. Hotel dysponuje także czterema mniejszymi, niezależnymi salami - dwoma większymi - każda przeznaczona dla 65 osób oraz dwoma mniejszymi (każda dla 12 osób). Na kameralne spotkania biznesowe hotel oferuje Meeting Room dla 10 osób.
W hotelu znajduje się Aquapark Blue Lagoon z basenem rekreacyjnym, multimedialną zjeżdżalnią, wannami jacuzzi, zewnętrznym basenem Infinity Pool oraz Black Pool, przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych. Chwile relaksu i odprężenia zapewnia także kameralne saunarium, wyposażone w saunę infrared, łaźnię parową czy suchą saunę rytualną, w której odbywają się pokazy Saunamistrza. W części rekreacyjno-wypoczynkowej Crystal Mountain mieści się SPA Dr Irena Eris Beauty Partner.  W hotelu znajdują się dwie restauracje: Crystal oraz Panorama.

Okolica Crystal Mountain obfituje w liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, stoki narciarskie czy ścieżki do spacerów. Znajduje się tu także sporo atrakcji turystycznych m.in.: Skocznia im. Adama Małysza, Muzeum Beskidzkie, Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Magicznego Realizmu.

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.

Szczegóły: www.micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>

Zobacz Hotel Crystal Mountain w wyszukiwarce obiektów Konferencje.pl >>>

MP MICE Tour® to wizyta studyjna, której celem jest inspekcja przez planistów spotkań infrastruktury eventowej danego obiektu, grupy obiektów, miasta, bądź regionu oraz zapoznanie się z lokalnymi usługodawcami, a także nawiązanie relacji z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i marketing miejsc i usług. Organizatorem wizyty jest MeetingPlanner.pl.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl