MP MICE Tour® z Silesia Convention Bureau

MeetingPlanner.pl i Silesia Convention Bureau organizują wyjazd studyjny z cyklu MP MICE Tour®. W programie wydarzenia „MP MICE Tour® z Silesia Convention Bureau” znajdzie się wiele atrakcji, które pozwolą poznać możliwości eventowe i zróżnicowany klimat wydarzeń na Górnym Śląsku o każdej porze roku.
 
MP MICE Tour® z Silesia Convention Bureau odbędzie się w dniach 29 – 31 maja. W wizycie studyjnej udział wezmą meeting plannerzy, organizatorzy eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujący agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujący firmy, korporacje i stowarzyszenia.
 
– Działamy na rzecz całego regionu, dlatego podczas wizyty studyjnej będziemy chcieli zaprezentować uczestnikom różnorodność potencjałów turystycznych ulokowanych w subregionach, doskonałe skomunikowanie oraz wysokiej jakości infrastrukturę dla organizacji spotkań i wydarzeń. Nieprzypadkowo zapraszamy naszych gości w maju. To doskonały moment, by pokazać nasze województwo – ponad 70 proc. jego obszaru stanowią tereny zielone, co nie jest informacją powszechnie znaną. Wizyta studyjna  daje możliwość doświadczenia tego, co oferuje region, oraz jest świetną okazją do budowania relacji biznesowych – mówi Agnieszka Sikorska, dyrektor biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

W programie wydarzenia znajdą się m.in. turbo golf w Kopalni Guido, gra terenowa z grupą OpenMind, eskapada z Grupą Jurajską GOPR czy odkrywanie oferty katowickiej Strefy Kultury. Nie zabraknie specjałów śląskiej kuchni. Poznamy też oferty hoteli – Fajkier, Mercure Katowice Centrum oraz Crystal Mountain w Wiśle.

Szczegóły >>>
Rejestracja >>>

Silesia Convention Bureau swoją działalność rozpoczęło w styczniu 2023 roku i działa w strukturach Śląskiej Organizacji Turystycznej.
 

 
Biuro odpowiada za promocję województwa śląskiego jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji wydarzeń biznesowych. Wszystkie planowane działania mają na celu wzmocnienie zainteresowania regionem wśród organizatorów konferencji, kongresów, wydarzeń korporacyjnych, podróży motywacyjnych, a w efekcie wzrost popytu na usługi turystyki biznesowej w regionie. Ponadto jako promotor współpracy i integracji Silesia Convention Bureau w ramach konsorcjum produktowego zrzesza firmy i organizacje działające w branży MICE w województwie śląskim.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl