Poznaj eventowy Poznań z MeetingPlanner.pl

Poznań, miasto doznań, ale także eventów, to miejsce, w którym jest jeszcze wiele do odkrycia. Organizator wyjazdu studyjnego do stolicy Wielkopolski – MeetingPlanner.pl wraz z Grupą MTP i Poznań Convention Bureau zapraszają planistów na niezapomnianą przygodę z wieloma atrakcjami.
 
Trzydniowy wyjazd – MP MICE Tour® do Poznania odbędzie się od 25 do 27 maja 2023 (od czwartku do soboty). Jego uczestnicy będą mieli okazję odkryć na nowo teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego campusu eventowego w centrum Wielkopolski, a także mniej lub bardziej znane atrakcje tego urokliwego miasta.
 
– Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Event Campusu w Poznaniu, sercu Wielkopolski. Z chęcią pokażemy Wam bogate zaplecze eventowe Grupy MTP, zabierając Was na wycieczkę po Poznań Congress Center i kilkunastu Pawilonach Wystawienniczych, gdzie realizujemy na co dzień najbardziej wpływowe i najciekawsze wydarzenia oraz eventy biznesowe. Zapewniam Państwa, że będzie to pobyt pełen zaskoczeń, inspiracji i ciekawych relacji, które nawiążemy, spotykając się w Poznaniu. Do zobaczenia! – mówi Sabrina Żymierska, dyrektor Grupy Obiektów Kongresowych i Eventowych.
 
Program wyjazdu jest niezwykle bogaty. Pierwszego dnia uczestnicy odwiedzą Park Sołacki, położony w sąsiedztwie centrum miasta najpiękniejszy park Poznania, i zlokalizowany tam Port Sołacz oraz zjedzą obiad w stylowej restauracji. Tego dnia również zaplanowano zwiedzanie miasta i jego lokalne poznawanie. Po przyjeździe do hotelu Andersia Hotel & Spa Poznań goście będą mogli zapoznać się z jego ofertą, a wieczorem będą uczestniczyć w kolacji z niespodziankami.
 
Drugi dzień będzie przebiegał pod znakiem Międzynarodowych Targów Poznańskich, uczestnicy wyjazdu zapoznają się z historią i atrakcjami MTP, będą też brać udział w niestandardowym zwiedzaniu obiektu i jego interaktywnym odkrywaniu. Tego dnia zaplanowano również spotkania networkingowe przy kawie.
 
Centrum Szyfrów Enigma i Centrum Kultury Zamek, oraz zorganizowana tam wystawa „Nie to niebo”, będąca inspirującym wstępem do świata odkryć i nauki, to kolejne atrakcje drugiego dnia pobytu w Poznaniu. Wieczór zakończy się koncertem Dawida Podsiadły oraz wizytą w Muzeum Narodowym, a także „smakowaniem” miasta w miejscach, które serwują lokalne (i nie tylko) potrawy.
 
W sobotę zapraszamy natomiast na zwiedzanie Bramy Poznania – Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego, które przedstawia dzieje tego wyjątkowego miejsca przy użyciu multimedialnych narzędzi, dostosowanych do każdego zwiedzającego, także w formie gry terenowej. Do atrakcji ostatniego dnia należeć będzie także wyprawa na Stare Miasto i do Rogalowego Muzeum Poznania z uczestnictwem w pokazie o tajemnicach i wypieku Rogali Świętomarcińskich wraz z elementami gwary i historii Poznania.
 
Udział w wyjeździe studyjnym dla planistów jest bezpłatny. Uczestnicy będą zakwaterowani w Andersia Hotel & Spa Poznań. Organizator zapewnia także transport autokarem w obie strony.  
Szczegóły >>>
Rejestracja >>>
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, udział w wydarzeniu wymaga potwierdzenia przez organizatora.

Partnerami wydarzenia są – Grupa MTP, Poznań Convention Bureau, Andersia Hotel, Member of Radisson Individuals.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl