MP MICE Tour®: Platinum Mountain Hotel & Spa

MeetingPlanner.pl i Platinum Mountain Hotel & Spa zapraszają planistów spotkań do udziału w wyjeździe studyjnym z cyklu MP MICE Tour®. W programie wydarzenia znajdzie się nie tylko poznawanie oferty konferencyjno-eventowej hotelu, ale również odkrywanie atrakcji Szklarskiej Poręby i jej okolic.

MP MICE Tour® Platinum Mountain Hotel & Spa odbędzie się w dniach 19 – 21 czerwca. Zaproszenie do udziału w wizycie studyjnej kierowane jest do meeting plannerów, organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.
 
Platinum Mountain Hotel & Spa to ekskluzywny resort w pięciogwiazdkowym standardzie w Szklarskiej Porębie. Obiekt wyróżnia lokalizacja – u podnóża Szrenicy, na granicy Karkonoskiego Parku Narodowego. Infrastruktura zaprojektowana jest tak, aby sprostać najbardziej wymagającym gościom. Każdy element hotelu stworzono z myślą o komforcie i wypoczynku na najwyższym poziomie.
Platinum Mountain Hotel & Spa to miejsce o dużym potencjale i wielu możliwościach. Na terenie resortu znajduje się 400 m2 w pełni wyposażonej powierzchni konferencyjnej, dwie restauracje z kuchnią regionalną i włoską, SPA Dr Irena Eris oraz rozbudowana strefa wellness.

W programie znajdą się m.in.: zwiedzanie Ogrodu Japońskiego Siruvia w Przesiece, wycieczka na Szrenicę, relaks w strefie wellness, kolacja przy muzyce w hotelowej restauracji i ogniska z grillem, pokazem barmańskim i DJ’em.
Szczegóły >>>
Rejestracja >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl