MP MICE Tour® z Condo.pl: zapraszamy do Karpacza i Szklarskiej Poręby

Tremonti Hotel Karpacz, to jeden z hoteli w Grupy Hotelowej Condo.pl, który będzie gościł uczestników MP MICE Tour
Na zdjęciu: Tremonti Hotel Karpacz, to jeden z hoteli w Grupy Hotelowej Condo.pl, który będzie gościł uczestników MP MICE Tour

MeetingPlanner.pl organizuje kolejny wyjazd studyjny z serii MP MICE Tour®. Tym razem wspólnie z Grupą Hotelową Condo.pl zaprasza planistów spotkań do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami Condo.pl w Karpaczu i Szklarskiej Porębie.
 
W programie trzydniowego pobytu w urokliwych turystycznych miejscowościach Dolnego Śląska znalazły się wizyty w obiektach Grupy Hotelowej Condo.pl, takich jak Tremonti Hotel Karpacz, Mövenpick Hotel Karpacz, Mercure Resort & Spa Szklarska Poręba, Tremonti Hotel Szklarska Poręba oraz Złoty Horyzont Resort Szklarska Poręba. Obiekty te poza ofertą hotelową posiadają także zaplecze eventowe. W programie wydarzenia jest także prezentacja lokalnych atrakcji zarówno turystycznych, jak i kulinarnych (smaki lata w restauracjach Bergo i Gusto, degustacja regionalnych piw i win) oraz czas na relaks w hotelowych strefach spa i wellness.

Uczestników wyjazdu studyjnego, który odbędzie się od 28 do 30 września, będą gościły hotele Tremonti Hotel Karpacz oraz Mercure Resort & Spa Szklarska Poręba.
 
Tremonti Hotel położony w samym sercu Karpacza oferuje 124 pokoje, salę konferencyjną, zaplecze gastronomiczne i strefę wellness, z całorocznym podgrzewanym basen zewnętrznym i jacuzzi.
 
Sala konferencyjna o powierzchni 120 mkw. znajduje się w hotelu Mövenpick Karpacz, położonym bezpośrednio przy stoku narciarskim. Obiekt ten posiada 130 apartamentów, basen wewnętrzny i podgrzewany basen zewnętrzny.
 
140 pokojów i ponad 400 mkw. powierzchni biznesowej oferuje Mercure Resort & Spa Szklarska Poręba, położony blisko stoków narciarskich. Strefa spa & wellness obejmuje między innymi całoroczne jacuzzi zewnętrzne i sauny.
 
Natomiast Tremonti Hotel Szklarska Poręba to 268 pokojów i ponad 600 mkw. zaplecza konferencyjnego, a także restauracja połączona z lobby, co w sumie daje 800 mkw. powierzchni przeznaczonej do organizacji spotkań.
 
Hotel Złoty Horyzot Resort Szklarska Poręba położony jest w kameralnej części miasta i posiada apartamenty z aneksem kuchennym, a także takie atrakcje jak swim-up bar oraz jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne.
 
Uczestnicy wyjazdu będą mogli poznać także smak lokalnych potraw i napojów. Pierwszego dnia lunch i kolacja odbędą się w nagradzanej restauracji Bergo, w hotelu Mercure Resort & Spa Szklarska Poręba, a wieczorem będzie można się zintegrować podczas degustacji lokalnych piw w restauracji Hochoł. Kuchnia tego lokalu bazuje na lokalnych składnikach, a serwowane w nim piwo produkowane jest we własnym Browarze Mariental.
 
Drugiego dnia, lunch zaplanowano w restauracji Gusto, oferującej kuchnię alpejską. Natomiast wieczór zakończy degustacja win z winiarni Tremonti i grill na palenisku zewnętrznym.
 
Wśród atrakcji wyjazdu znalazło się także zwiedzanie Huty Szkła Kryształowego Julia, wycieczka na rowerach elektrycznych, spacery po okolicy oraz relaks i wypoczynek w strefach spa.
 
Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia. Organizator zapewnia transport autokarem w obie strony z Warszawy. MP MICE Tour® odbędzie się dniach 28 – 30 września (czwartek – sobota).
Szczegóły: www.micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>

Grupa Hotelowa Condo.pl to doświadczony operator specjalizujący się w przygotowaniu obiektów hotelowych do ich otwarcia oraz w ich kompleksowym zarządzaniu. Grupę tworzą hotele o różnych standardach i znaczeniu funkcjonalnym, dzięki czemu Condo.pl zapewnia lepszą obsługę gościa indywidualnego oraz klienta biznesowego. W skład grupy wchodzą już działające Apartamenty na Wydmach w Pobierowie, Tremonti w Karpaczu oraz Mercure w Szklarskiej Porębie. W 2023 roku grupa poszerzy swoje portfolio o 3 nowe obiekty w Karkonoszach.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl