Zapraszamy na MP MICE Tour® dookoła Mazowsza

fot. Zbigniew Panów
Na zdjęciu: fot. Zbigniew Panów

Mazowsze może zaskakiwać nawet tych, którzy już mieli okazję dobrze poznać ten region. Wiele tutaj wyjątkowych miejsc, szczególnie takich, które można wykorzystać na organizację spotkań. Mazovia Convention Bureau i MeetingPlanner.pl zapraszają na MP MICE Tour dookoła Mazowsza, który zaprezentuje potencjał eventowy regionu.
 
W programie wyjazdu studyjnego znajdą się różnorodne propozycje (obiekty i atrakcje), które mają eventowy potencjał i współtworzą unikatową ofertę regionu dla sektora MICE. Wizyta studyjna potrwa dwa dni – 6 i 7 października (piątek i sobota).
 
Uczestnicy wyjazdu odwiedzą Centrum Folkloru Polskiego – Pałac Karolin, które stanowi kontynuację misji założycieli Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” i jest jego historyczną siedzibą. Można tutaj uczestniczyć w warsztatach (tanecznych, wokalnych lub rękodzielniczych), prelekcjach, koncertach oraz spacerach tematycznych, a także odbyć zakulisowe zwiedzanie siedziby „Mazowsza”. W kompleksie Karolin działa hotel, Karczma Staropolska oraz kafeteria.
 
Jedną z atrakcji przedsięwzięcia będzie wizyta w Mszczonowie, gdzie przy miejscowych termach zlokalizowany jest najgłębszy 45-metrowy basen w Polsce, należący do Centrum Nurkowego Deepspot. Odbywają się tutaj kursy nurkowania oraz szkolenia dla nurków. Obiekt posiada także podwodny hotel, restaurację oraz sale konferencyjne i oferuje scenariusze przygotowane dla organizatorów wydarzeń.
 
Mazowsze słynie z zamków, pałaców i dworów i takie obiekty również znajdą się w programie wizyty. Planiści spotkań odwiedzą Pałac Mała Wieś, który posiada ofertę dotyczącą organizacji spotkań, między innymi w Nowej Oranżerii, Szklarni oraz w historycznych pomieszczeniach obiektu. Do wyboru jest także Stara Wozownia, sale konferencyjne w hotelu i w restauracji, a także przestrzenie na organizację eventów pod gołym niebem. Baza noclegowa to 120 miejsc.

Propozycję dla organizatorów wydarzeń posiada także także Dwór Mościbrody, zabytkowy malowniczy folwark znany ze staropolskiej kuchni. Dwór jest członkiem Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza, partnerem na wyróżnionym Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka – szlaku folkloru i smaków Mazowsza.

Elementem podróży po Mazowszu będzie wizyta w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach, w ośrodku kulturalno-edukacyjnym, który oferuje także możliwość wynajęcia sal w celu organizacji wydarzeń biznesowych.
 
Uczestnicy wyjazdu poznają ofertę eventową Parku Julinek, w którym można zorganizować gale, konferencje biznesowe czy pikniki firmowe. Duża Arena to obiekt unikatowy pod względem architektonicznym, odbywają się tutaj gale, pokazy mody oraz nagrania programów telewizyjnych. Dla uczestników wyjazdu zostaną także zorganizowane specjalne rozrywki outdoorowe pod hasłem „Julinek dla dorosłych”.
 
Nie tylko miłośnikom czterech kółek spodoba się z pewnością wizyta na Torze Modlin. Najnowocześniejsze tory oraz wielofunkcyjny budynek pozwalają na organizację różnorodnych wydarzeń i realizację ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne czy szkolenia. Można tutaj zorganizować na przykład konferencję lub imprezę w magazynie amunicji pochodzącym z XIX wieku, wynająć tory sportowo-treningowe czy off-roadowe oraz obserwować prezentacje umiejętności kierowców wyczynowych.
 
Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł Pałac i Folwark Łochów (Grupa Arche). Kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark należący do Pałacu Łochów, to zespół budynków hotelowych z centrum konferencyjnym o standardzie 4 gwiazdek, położony w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec, na terenie o powierzchni 27 ha. W kompleksie znajduje się: 21 sal konferencyjnych, salony historyczne, baza noclegowa dla 600 gości. Można tutaj zorganizować kongresy, targi, konferencje, szkolenia do 700 osób oraz imprezy integracyjne w plenerze nawet do trzech tysięcy uczestników. Położenie i walory tego miejsca sprawiają, że może ono zaproponować oryginalną ofertę, na przykład turnieje rycerskie, biesiady staropolskie czy kameralne ogniska i grille. W obiekcie działa także zaplecze rekreacyjne oraz centrum spa & welness.
 
MP MICE Tour® dookoła Mazowsza rozpocznie się w Warszawie, w Kawiarni Artystycznej „To My” stworzonej i prowadzonej przez Fundację Leny Grochowskiej. Jest to miejsce spotkań, wydarzeń artystycznych, warsztatów ceramicznych, serwowana jest tam pyszna aromatyczna kawa – od której rozpoczniemy wyjazd – ale przede wszystkim, jest to miejsce dające zatrudnienie osobom z niepełnosprawnościami. Kawiarnia oferuje rzemieślnicze pieczywo, chleb na zakwasie, ciepłe drożdżówki, ciasta i kanapki. Charakterystyczne są też jej wystrój i dekoracje. Ceramikę tworzą ręcznie osoby z niepełnosprawnościami w pracowni ceramicznej na piętrze.
 
Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia. Organizator zapewnia transport autokarem w obie strony z Warszawy. MP MICE Tour® odbędzie się dniach 6 – 7 października (piątek i sobota).

Szczegóły: www.micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl