MP MICE Tour®: kierunek Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Widok z pokoju w Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
Na zdjęciu: Widok z pokoju w Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Celem pierwszej w tym roku wizyty studyjnej z organizowanego przez MeetingPlanner.pl cyklu MP MICE Tour® jest Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Wyjazd „Odetchnij w Gdyni z Hotelem Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront” będzie także okazją do poznania atrakcji tego nadmorskiego miasta.

Uczestnicy wyjazdu będą mogli dobrze poznać ofertę konferencyjną i eventową hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Obiekt ten, zlokalizowany kilka kroków od Yacht Parku oraz w pobliżu biznesowej dzielnicy miasta, może być także doskonałym miejscem relaksu i odpoczynku po intensywnym dniu.

Hotel oferuje 200 elegancko urządzonych pokojów, pokoje Deluxe zapewniają dodatkowo panoramiczny widok na zatokę. Goście mogą korzystać tutaj z restauracji Searcle, której menu inspirowane morzem, lasem i polami, oferuje prawdziwe smaki natury.
Strefa biznesowa obiektu to dziewięć sal konferencyjnych wyposażonych w najnowocześniejszą technologię audio-wizualną, szybkie łącze WIFI i dużo naturalnego światła. Sala balowa, którą można podzielić na mniejsze przestrzenie, pomieści nawet do 500 osób. Atutem tych pomieszczeń jest widok na morze, panoramiczne foyer i zewnętrzny taras.

Wyjazd potrwa od 29 lutego do 2 marca 2024 (od czwartku do soboty). Pierwszego dnia, po przyjeździe do hotelu i po lunchu serwowanym w hotelowej restauracji, zaplanowano spacer z przewodnikiem po śródmieściu Gdyni oraz poznawanie jej uroków we własnym tempie. Będzie to okazja do zapoznania się z historią miasta, które za dwa lata będzie obchodzić 100-lecie nadania praw miejskich. Impulsem do rozwoju Gdyni była budowa portu, który powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i bazy marynarki wojennej. W rezultacie w ciągu kilkunastu lat Gdynia z wioski rybackiej przekształciła się w miasto z ponad 130 tysiącem mieszkańców.

Pierwszy dzień zakończy kolacja z szefem kuchni restauracji Searcle, a kolejny będzie przebiegał pod znakiem poznawanie oferty hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Po południu uczestnicy wyjazdu odwiedzą Gdynię Orłowo, nadmorską dzielnicę z urokliwymi domkami położonymi wzdłuż plaży, z molo, promenadą i porośniętymi lasem klifami, wśród których jest najpiękniejszy klif w Polsce. Dzień zakończy taneczna integracyjna kolacja z atrakcjami.
W programie trzeciego dnia wyjazdu znalazł się natomiast spacer bulwarem Nadmorskim i ABC morsowania, czyli rady dla rozpoczynających swoją przygodę z zimnymi kąpielami.

www.micetour.meetingplanner.pl

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl