Wydarzenia z widokiem na morze, czyli meeting plannerzy odkrywali hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Uczestnicy MP MICE Tour® sprawdzili możliwości konferencyjno-eventowe hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Fot. Marcin Faliński
Na zdjęciu: Uczestnicy MP MICE Tour® sprawdzili możliwości konferencyjno-eventowe hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Fot. Marcin Faliński

Uczestnicy kolejnego wyjazdu z cyklu MP MICE Tou, organizowanego przez MeetingPlanner.pl, odkrywali uroki Gdyni oraz walory goszczącego ich hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, jednego z najlepszych tego typu obiektów w mieście.

Hotel ma doskonałą lokalizację – kilka kroków od Yacht Parku oraz w pobliżu biznesowej dzielnicy miasta, dlatego łatwo można połączyć tutaj pracę z relaksem i odpoczynkiem po intensywnym dniu.
– Gościliśmy trzydziestu przedstawicieli agencji eventowych i korporacji z kilku miast Polski. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy przyjąć grupę profesjonalistów, zapewnić dobrą atmosferę podczas pobytu, a także zaprezentować nasz hotel z jak najlepszej strony i pokazać atuty Gdyni – mówi Aneta Stępkowska, general manager, Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront.
 
Pokoje z widokiem na zatokę
Obiekt oferuje 200 elegancko urządzonych pokojów, część z nich zapewnia dodatkowo panoramiczny widok na zatokę. Można tutaj korzystać z restauracji Searcle, której menu inspirowane jest morzem, lasem i polami i oferuje prawdziwe smaki natury. Obiekt posiada własną cukiernię, a jej szef tworzy niepowtarzalne słodkie dzieła sztuki. Do dyspozycji gości jest lobby bar z kominkiem i letni taras z widokiem na morze. Organizowane są czwartki z muzyką na żywo, a w lipcu i sierpniu – weekendowe wieczory z DJ-ami.
Hotel posiada bogatą ofertę dla firm. Nowoczesne centrum konferencyjne zajmuje pomieszczenia o powierzchni 1100 mkw. Działa tutaj 9 sal konferencyjnych (w tym trzy sale boardroom), wyposażonych w najnowocześniejszą technologię audio-wizualną, szybkie łącze wi-fi i dużo naturalnego światła. Sale mogą pomieścić od 13 do 500 gości, w zależności od sposobu usytuowania miejsc. 
Sala balowa, którą można podzielić na mniejsze przestrzenie, pomieści nawet do 500 osób. Atutem tych pomieszczeń jest widok na morze, panoramiczne foyer i zewnętrzny taras. Widok na port oferuje dostępne 24/7 centrum fitness. Hotel dysponuje miejscami parkingowymi w garażu podziemnym oraz w odległości 200 m od obiektu
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, należy do grupy Hotel CO51, która posiada 41 obiektów, usytuowanych w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, we Włoszech, Belgii i Holandii oraz w Polsce, gdzie oprócz gdyńskiego hotelu funkcjonuje Hotel Element Wrocław. Marki grupy to Moxy, AC, Courtyard by Mariott, Residence Inn by Mariott oraz Element by Westin.
 
Pomocny team partnerem w organizacji wydarzeń
Uczestnicy gdyńskiego MP MICE Tour®, podkreślali szczególną dbałość o gości, wykazywaną przez pracowników hotelu. Docenili serwowaną kolację z szefem kuchni, gdy dania były szykowane przy gościach, a spotkanie umilała muzyka i różnorodne atrakcje.
– Obiekt ten, poza wyjątkową lokalizacją (hotel położony najbliżej morza) i pokojami z widokiem na Bałtyk, stanowi świetną bazę noclegową i szkoleniowo-konferencyjną. Dodając do tego otwarty, uśmiechnięty i pomocny team pracujący w tym obiekcie – my organizatorzy dostajemy doskonałego partnera w organizacji wydarzeń – mówi Artur Bieniek, senior event manager & creative Agencja PlanB.
– Zespół, który pracuje ze mną w hotelu jest kompetentny, uprzejmy, zaangażowany i lubi gości, a to klucz do spełniania dobrej usługi – podkreśla Aneta Stępkowska.
– Taki team to skarb, a tacy zaangażowani pracownicy to zadowoleni goście, którym będziemy polecać to miejsce jako dobry pomysł na zorganizowanie spotkań, wyjazdów firmowych czy konferencji – zapewnia Agnieszka Lipińska, CEO Event Line, i dodaje: Dzięki gościnności Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia, mogliśmy poczuć się naprawdę zaopiekowani. Doskonale ulokowane miejsce, piękne przestronne pokoje z widokiem na morze, centrum konferencyjne, które może zapewnić wiele ciekawych możliwości i rozwiązań. Do tego fantastyczna kuchnia a w niej połączenia smaków, które potrafią zaskoczyć najbardziej wysublimowane podniebienia. Wszystko pięknie podane i zaprezentowane, No i oczywiście to co najważniejsze, czyli ludzie, a dokładniej mówiąc pracownicy, dzięki którym mogliśmy poczuć się prawdziwymi gośćmi – podsumowuje Agnieszka Lipińska.

Gdynia – miasto z potencjałem
Wyjazd, który obył się od 29 lutego do 2 marca 2024, był też okazją do poznania atrakcji Gdyni, tego nadmorskiego i pełnego uroku miasta. Już pierwszego dnia po przejeździe zaplanowano spacer z przewodnikiem po śródmieściu oraz poznawanie jego uroków we własnym tempie. Była to między innymi okazja do zapoznania się z historią Gdyni, która za dwa lata będzie obchodzić 100-lecie nadania praw miejskich. Impulsem do rozwoju Gdyni była budowa portu, który powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i bazy marynarki wojennej. W rezultacie w ciągu kilkunastu lat Gdynia z wioski rybackiej przekształciła się w miasto z ponad 130 tysiącem mieszkańców.
 
– Wyjazd MP MICE Tour® do Gdyni to doskonały pomysł na poznanie tej destynacji, jej walorów, atrakcji i możliwości, a także odczarowanie tego miasta i pokazanie pięknego miejsca, które może być ciekawą alternatywą dla zatłoczonego Gdańska czy Sopotu. Dzięki temu wyjazdowi zobaczyłam, że Gdynia to świetny wybór z wielu powodów. To nowoczesne miasto z pięknym wybrzeżem, z szerokimi plażami, jak również wieloma ciekawymi atrakcjami kulturalnymi i rozrywkowymi. Mogłam poczuć klimat tego miejsca, dotknąć tych ciekawych miejsc, usłyszeć o historii miasta i zobaczyć możliwości, jakie daje. Będę polecać – komentuje Agnieszka Lipińska.
 
W programie pobytu była też wizyta w Gdyni Orłowie, nadmorskiej dzielnicy z urokliwymi domkami położonymi wzdłuż plaży, z molo, promenadą i porośniętymi lasem klifami, wśród których znajduje się najpiękniejszy klif w Polsce.
Trzeciego dnia goście odbyli spacer bulwarem Nadmorskim, mogli także poznać zasady morsowania oraz otrzymać praktyczne rady dla rozpoczynających swoją przygodę z zimnymi kąpielami. Temat wzbudził spore zainteresowanie i chociaż niewielu uczestników zdecydowało się na wypróbowanie przekazywanych rad od razu od praktyce, to kilka osób zadeklarowało współpracę w tym zakresie.
 
Program dostosowany do różnych oczekiwań
– MP MICE Tour® Gdynia, to kolejna bardzo udana inicjatywa MeetingPlanner.pl, która nam – agencji na co dzień funkcjonującej na drugim końcu Polski, pozwoliła doświadczyć gościnności i zapoznać się z możliwościami Hotelu Courtyard Gdynia Waterfront. Organizatorzy zadbali o różnorodny program dostosowany do oczekiwań potencjalnych klientów, pokazali nam – event plannerom – Gdynię z malowniczej i spokojnej strony, takiej, której często szukają nasi klienci – stwierdza Artur Bieniek.
– Wydarzenie MP MICE Tour® organizowane przez redakcję MeetingPlanner.pl wspominamy z uśmiechem na twarzy. Zarówno organizacja wyjazdu, jak i przebieg spotkań i koordynacja przygotowań odbyła się bez zarzutów. Były to intensywne trzy dni, jednak mamy nadzieję, że z perspektywami na biznes w przyszłości. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie ze strony organizatorów, jak i uczestników, którzy z zainteresowaniem i dawką pozytywnej energii brali udział w atrakcjach, jakie zostały im zaprezentowane tutaj w Gdyni. Gdynia ma wszelkie atuty bycia miejscem do wspaniałego wypoczynku, złapania oddechu od ciągłego pośpiechu i stresu, jest otoczona lasami, ma wiele atrakcji: plażę, tereny do spacerowania, ścieżki rowerowe – dodaje Aneta Stępkowska, general manager, Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront.
 
ZOBACZ FOTORELACJE
fot. Marcin Faliński

MP MICE Tour®: kierunek Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront 1 >>>
MP MICE Tour®: kierunek Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront 2 >>>
MP MICE Tour®: kierunek Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront 3 >>>
MP MICE Tour®: kierunek Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront 4 >>>

Zobacz też fotorelację MP MICE Tour® na Facebooku >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl