Soul Sistas wystąpią podczas MP Power Night

W tym roku do impresariatu Anseba Music dołączył nowy projekt muzyczny Soul Sistas. Muzycy wystąpią podczas finału dziesiątej edycji MP Power Awards® – gali MP Power Night, 27 kwietnia w warszawskiej Scenie Relax.

Pamiętacie lata 90. i 00.? Lubicie szczególnie soul, r'n'b i amerykański hip-hop? Tylko SOUL SISTAS grają je z tamtą energią! Chociaż urodzone w Polsce, obie wokalistki wychowane właśnie na tych dźwiękach. Śpiewając wielkie hity tamtych lat przenoszą w nie publiczność, idealnie oddając ich klimat. SOUL SISTAS to projekt stworzony na potrzeby zabawy przy soulowych i r'n'bowych rytmach. Zespół daje nowe życie zapomnianym latom 90. i 00. Młodzieńcza energia projektu to gwarancja spektakularnej imprezy i niezapomnianych emocji!

– Zaprosiłam do współpracy projekt SOUL SISTAS, ponieważ wyróżnia się na tle innych cover bandów, jakie oferuje rynek imprez komercyjnych. Brakowało mi zespołu, który przeniesie się w lata 90. i charyzmatycznie wykona trudne piosenki rodem z afroamerykańskich klubów w USA. Największe hity znakomitych projektów światowej sławy jak TLC, Aaliyah, Destiny's Child, Pussycat Dolls, Usher to początek dobrych rytmów w wykonaniu SOUL SISTAS! Ten zespół z takim repertuarem nie ma konkurencji wśród polskich cover bandów – mówi Anna Gonet, general manager Anseba Music Agency.
www.anseba.com
tel. +48602757850
tel. +48508305236

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl