Trwa konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej

Do 14 marca można składać zgłoszenia do jedenastej edycji konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji.

Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej.

Konkurs przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach.

Pierwsza – Kreatywny Roku Branży Eventowej: skierowana jest do kreatywnych w branży eventowej, zarówno pracowników (na stanowisku kreatywnego i innych stanowiskach, ale pełniących funkcję kreatywnego), jak i freelancerów. W ramach zgłoszenia kreatywni proszeni są o przedstawienie trzech koncepcji kreatywnych (eventów stacjonarnych, hybrydowych lub online), z których minimum dwie zostały zrealizowane (w roku 2022).

Druga – Młody Kreatywny Branży Eventowej: skierowana jest do osób bez doświadczenia na stanowisku i w funkcji kreatywny w branży eventowej oraz studentów. Prace kandydatów do tytułu Młody Kreatywny to propozycje koncepcji kreatywnych w odpowiedzi na jeden z trzech briefów przygotowanych przez jurorów konkursu.
 
Brief nr 1. Meta Bank: Organizacja Dnia Ziemi >>>
Brief nr 2. IT Core Fighters: akcja CSR-owa >>>
Brief nr 3. AmpFutbol Polska: działania promujące mecz >>>

8 marca o godz. 9.30 odbędą się konsultacje online dotyczące briefów w konkursie Młody Kreatywny Branży Eventowej. W trakcie konsultacji będzie można zadawać pytania dotyczące zadań opisanych w briefach. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie udziału na adres: redakcja@meetingplanner.pl. Osobom, które potwierdzą udział, zostanie wysłany link do spotkania.

W tym roku Kreatywni zostaną nagrodzeni po raz jedenasty. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Informacje na temat zgłoszeń do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej:

Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w Chaton Warsaw.
www.mppowerawards.com

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl