Kreatywni Roku Branży Eventowej 2023

Jury dwunastej edycji konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej ogłosiło zdobywców tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny.

Kreatywna Roku Branży Eventowej
Przemysław Witkowski, creative director, Plej
 
Młody Kreatywny Branży Eventowej
Kacper Szczęsny, AWF Warszawa

Zobacz nominacje Kreatywny Roku >>>

Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®. Powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. Przebiega dwutorowo – skierowany jest do osób specjalizujących się w kreacji w event marketingu oraz tych, którzy chcieliby wiązać z tą dziedziną swoją karierę i zawodowy rozwój. Do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej nominowane są osoby, które w agencjach lub jako freelancerzy odpowiadają za kreację. Do tytułu Młody Kreatywny Branży Eventowej nominowani są studenci, osoby, które stawią pierwsze kroki w branży eventowej, niepracujące na stanowisku kreatywny. W tej części konkursu mogą brać udział osoby do 26. roku życia, które nie pracowały i nie pracują na stanowiskach związanych z kreacją eventową.
 
Kreatywnych ocenia Jury w składzie: Bogdan Wąsiel (Master Brand, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2012) – przewodniczący Jury, Karolina Barcewicz (Danfoss Poland), Dawid Bednarski (Imagine Nation, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2015), Patrycja Czyżewska (Make Event), Łukasz Gumowski (Plej, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2013), Sebastian Herzyk (Grupa Maspex), Szymon Kobusiński (fotograf, Studio Bank), Magdalena Kondas (MeetingPlanner.pl), Michał Korejba (Allegro Brand Experience Agency, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2017), Michał Maciątek (freelancer), Jędrek Nykowski (PWR, Creative Pro Polska, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2018), Sebastian Wasiński (scenarzysta filmowy i telewizyjny, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2014), Agnieszka Widera (endorfina events, Kreatywna Roku Branży Eventowej 2016).
W przypadku, gdy Juror reprezentuje tę samą firmę co kandydat do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej, Juror nie bierze udziału w obradach i nie głosuje w danej kategorii.
 
Organizatorem konkursu jest portal MeetingPlanner.pl. Partnerem merytorycznym MP Power Awards® jest Celuch Consulting. Opiekę prawną nad konkursem sprawuje tak's – mec. Maciej Dudziński. Finał dwunastej edycji konkursu MP Power Awards® – MP Power Night odbył się 22 kwietnia w Teatrze 6.piętro w Warszawie.

Lista wszystkich laureatów 12. edycji MP Power Awards >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl