MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów: oferta biznesowa i sztuka relaksu

Fot. Joanna Żmuda, Jeanne Studio
Na zdjęciu: Fot. Joanna Żmuda, Jeanne Studio

W ramach wyjazdu z cyklu MP MICE Tour® meeting plannerzy sprawdzali możliwości, jakie organizatorom eventów daje nowo otwarty czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów.

W programie organizowanej przez MeetingPlanner.pl wizyty studyjnej znalazły się m.in. prezentacja obiektu, warsztaty, relaks oraz sprawdzenie potencjału okolicy aparthotelu pod kątem oferty MICE. Dwudniowy wyjazd miał miejsce w dniach 22 - 23 listopada 2019 r.

Na Aparthotel Termy Uniejów składa się 15 000 m² przestrzeni, na której znajduje się centrum konferencyjne, czterogwiazdkowy hotel, strefa odnowy biologicznej, spa oferujące zabiegi na bazie wody termalnej oraz restauracja Aqua i Lobby Bar. Strefa konferencyjna o łącznej powierzchni 745 m² to pięć sal konferencyjnych, strefa work zone, w której znajduje się board room oraz foyer. Obiekt posiada 172 pokoje (344 miejsca noclegowe). Meeting plannerzy sprawdzili oferowane im przestrzenie i rozwiązania, w tym przygotowane do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań otoczenia biznesowego zaplecze techniczne.

W programie znalazły się pokaz rycerski i lunch w Zamku Uniejów, wykład o zdrowiu i masaże relaksacyjne „Droga do szczęścia i rozwój osobowości”, które poprowadziła ekspert medycyny holistycznej Małgorzata Dec z Biosphere Instytut i Pomoc Holistyczna.
Wszyscy uczestnicy wizyty studyjnej bardzo kreatywnie podeszli do zadania, jakie zostało przed nimi postawione w związku z integracyjnym bankietem. Klimat kina noir miały oddać aranżacja miejsca, tancerki, muzycy, pokaz iluzji, ale przede wszystkim stylizacje gości. Tego wieczoru zostały wybrane najlepsze stroje i charakteryzacje.
Goście korzystali ze strefy wellness obiektu, m.in. podczas pool party, odwiedzili także Termy Uniejów i skorzystali z kąpieli solankowych.
FOTORELACJA

SAVE THE DATE: Kolejny MP MICE Tour® Aparthotel Termy Uniejów odbędzie się w dniach 7 – 8 lutego 2020

Meeting plannerzy o wizycie w Aparthotel Termy Uniejów

Monika Klimont, area special events coordinator, Amway Polska: Dobre miejsce na spotkania firmowe i przystanek dla grup turystycznych

Aparthotel Termy Uniejów zaskoczył mnie pozytywnie już od “pierwszego spojrzenia”. Przestronna przeszklona i wysoka na dwa piętra część recepcyjna, stonowane kolory nadające wnętrzom ciepła, przestronne pokoje z balkonami. Część pokoi ma widok na zadbany teren zielony z oczkiem wodnym, pozostałe, choć są od strony przebiegającej tuż obok drogi, również są ciche – hałas przejeżdżających samochodów nie był wcale uciążliwy. Ciekawym dodatkiem jest “trzeci kurek” w łazience – każdy z gości ma możliwość kąpieli solankowej we własnej wannie.
Obiekt doskonale nadaje się na spotkania firmowe, sale konferencyjne można ze sobą łączyć, uzyskując większą powierzchnię potrzebną na spotkanie biznesowe czy imprezę wieczorną. Jedzenie serwowane w hotelu było bardzo smaczne, śniadanie w formie bufetu urozmaicone. Basen hotelowy wraz ze strefą saun pozwalają na dodatkowy relaks bez konieczności wychodzenia z budynku.
Dodatkową atrakcją dla grup zarówno biznesowych jak i turystycznych, może być wizyta w oddalonych o 250 m Termach Uniejów czy kolacja w Restauracji Zamkowej pobliskiego Zamku Uniejów (również bardzo smaczne jedzenie) urozmaicona np. występami rycerzy. Ważne, że oba te obiekty są w odległości pieszej od hotelu – nie ma potrzeby organizowania dodatkowych transferów dla uczestników.
Kolejnym atutem tego miejsca jest położenie w centrum kraju i dobry dojazd zarówno z Warszawy, jak też z Łodzi czy Poznania.
Myślę, że to atrakcyje miejsce dla organizacji spotkań firmowych, ale też fajny przystanek dla grup turystycznych.


Jacek Daniel Henning, właściciel Fabryka Eventów: Termy, spa, możliwości team-buildingowe wśród atutów tego miejsca

Aparthotel Termy Uniejów mieści się tuż przy Termach Uniejowskich, co znacznie podnosi wartość eventową miejsca, szczególnie, że do każdej wizyty w hotelu goście otrzymują voucher na wejście do kompleksu term. Obiekt hotelowy oferuje nam, niezależny od term, kompleks spa czyli sauny, basen oraz gabinety odnowy biologicznej, w którym możemy swobodnie zorganizować Pool Party.
Teren zielony wokół hotelu daje dużo możliwości na stworzenie plenerowych imprez. Nieopodal obiektu znajduje się polana umożliwiająca przeprowadzenie wielu aktywności teambuldingowych. Okolica pozwala także na zorganizowanie spływu kajakowego po Warcie.
Przestronne pokoje hotelowe w nowoczesnej aranżacji z łazienkami przewyższającymi oczekiwania dzięki specjalnymi kurkom z wodą termalną, co daje możliwość przeżycia spa, nie ruszając się z pokoi. Hotel oferuje przestrzeń konferencyjną, składającą się z czterech sal konferencyjnych, strefy Work Zone, boardroomu oraz obszernego foyer. Sale są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny. Za część gastronomiczną odpowiedzialna jest autorska restauracja „Aqua”. Każde z wypróbowanych dań serwowanych podczas wizyty było godne polecenia, desery zaś nie tylko były przepyszne, ale i zjawiskowo się prezentowały. Myślę, że w samych superlatywach przedstawia się też oferta śniadaniowa hotelu.
Okolica aparthotelu oferuje nam takie atrakcje jak Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, który położony jest tuż obok kompleksu basenowego, możemy tam zarówno obejrzeć animacje rycerskiej grupy, jak i zjeść w sali rycerskiej. W okolicy znajduje się także zespół muzealny, Zagroda Młynarska. Polecam Aparthotel Termy Uniejów do organizacji przeróżnych projektów MICE.

Wiktor Uciński, assistant vice president, Ster Event: Wrażenie robi wysoki poziom dbałości o klienta

Bardzo miło i ciepło będę wspominać pobyt w Aparthotel Termy Uniejów podczas ostatniej wizyty studyjnej z cyklu MP MICE Tour®.  Największe wrażenie zrobił na mnie wysoki poziom dbałości o klienta, zarówno korporacyjnego, jak i prywatnego. Bardzo miła i uprzejma obsługa, zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Wydawać by się mogło, że jest to w hotelarstwie normą... no nie jest.
Hotel bardzo zadbany, tak wiem - nowy, ale na obecnym etapie to też istotne, że czysty, pachnie świeżością i elegancją. Pokoje hotelowe komfortowo wyposażone, dość spore, z ładnymi łazienkami.
 Strefa wellness – super – naprawdę warto skorzystać. Dla wymajających klientów kilka kroków dalej Termy Uniejów, które zaspokoją wszelkie potrzeby na poziomie wellness.
Duży plus to piękne otoczenie, bliskość ścieżek spacerowych, lasy, czuć oddech. Dla mnie mieszczucha to ogromna zaleta, że otoczenie jest otwarte na przyrodę, a okoliczne atrakcje zachęcają do spacerów i wycieczek.
Miejsce warte polecenia na każdą porę roku, na pewno tu zawitam i nie tylko z grupami jako organizator, ale również prywatnie z rodziną i psem.
Dobra lokalizacja, bardzo miły i zawodowy serwis, czystość i pyszne śniadanie. Rozsądne ceny, całościowa jakość – super! Oby hotel tak trzymał dalej.
Jedynie czekam na większe zapłacze konferencyjne, które da więcej możliwości konferencyjnych.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl