Rest&Learn Ogonki: innowacyjny ośrodek na Mazurach, gdzie wiedza, relaks i harmonia spotykają się z lotniczymi przygodami

Aldona Paciorek, Dyrektor Marketingu i PR w Avista Consulting & Management, firmie, która współtworzy Rest&Learn w Ogonkach
Na zdjęciu: Aldona Paciorek, Dyrektor Marketingu i PR w Avista Consulting & Management, firmie, która współtworzy Rest&Learn w Ogonkach

Rest&Learn to nie tylko hotel – to kompleksowa oferta dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż standardowego wypoczynku. Stworzyliśmy przestrzeń, gdzie różnorodność wydarzeń harmonizuje z ideą równowagi między ciałem, duchem i umysłem. Rozmowa z Aldoną Paciorek, Dyrektor Marketingu i PR w Avista Consulting & Management Sp. z o.o., firmie, która współtworzy Rest&Learn w Ogonkach.
 
MP: Zacznijmy od pytania dotyczącego tego, co wyróżnia Rest&Learn na tle innych miejsc na Mazurach i w Polsce.
 
Aldona Paciorek (AP): Rest&Learn w Ogonkach to wyjątkowy obiekt ze względu na swoją unikalną charakterystykę. To miejsce powstało z połączenia różnych dziedzin działalności naszych partnerów, co sprawia, że oferujemy kompleksowe usługi obejmujące hotelarstwo, szkolenia językowe, lotnictwo, medycynę prewencyjną i coaching stylu życia. Nasza inicjatywa integruje aspekty zdrowotne, edukacyjne i rekreacyjne, tworząc holistyczne podejście do człowieka.
 
MP: Skupiacie się na zachowaniu harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Jakie konkretne wydarzenia odzwierciedlają to podejście?
 
AP: Nasze zaangażowanie w harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem widoczne jest w różnorodnych wydarzeniach organizowanych w Rest&Learn. Oprócz tradycyjnych spotkań biznesowych, oferujemy sesje medytacyjne, warsztaty zdrowego gotowania, zajęcia fitness i coaching stylu życia. Chcemy, aby nasi goście doświadczali nie tylko standardowego wypoczynku, ale także rozwijali się na wielu poziomach.
 
MP: Jakie trendy zauważacie na rynku hotelarskim, zwłaszcza w kontekście oczekiwań gości biznesowych?
 
AP: Ostatnie lata przyniosły dynamiczne zmiany w oczekiwaniach gości biznesowych. Widzimy wzrost zainteresowania kolekcjonowaniem przeżyć i doświadczeń, kontaktem z naturą oraz troską o aspekty ekologiczne. Nasza reakcja na te zmiany obejmuje kompleksowe wsparcie dla dobrostanu pracowników podczas konferencji i chwil relaksu.
 
MP: Z przyjemnością zgłębiamy różnorodną ofertę Rest&Learn. Zacznijmy od szkoleń gastronomicznych. Jakie możliwości edukacyjne oferuje ośrodek we współpracy z włoską uczelnią Universita dei Sapori z Perugii?
 
AP: Rest&Learn to nie tylko miejsce wypoczynku, lecz także przestrzeń do nauki i rozwoju. Współpracujemy z renomowaną włoską uczelnią, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia kulinarne. Oferujemy kursy przygotowywania potraw włoskich, lodów, warsztaty kulinarno-gastronomiczne dla indywidualnych gości i grup zorganizowanych. Chcemy, aby nie tylko smak potraw, ale także proces ich tworzenia stanowił integralną część pobytu.
 
MP: Przechodząc do obszaru Reha-Spa, moglibyśmy się dowiedzieć, jakie opcje dla zdrowia i kondycji fizycznej proponuje Rest&Learn?
 
AP: Nasze Reha-Spa to kompleksowa oferta dla tych, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie. Oferujemy różnorodne programy rehabilitacyjne, takie jak tygodniowe obozy rehabilitacyjne czy intensywne dwutygodniowe terapie. Dla osób zainteresowanych także utrzymaniem formy fizycznej, proponujemy specjalne obozy treningowo-wyszczuplające. Dbamy nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także o równowagę psychiczną i dobre samopoczucie.
 
MP: Rest&Learn kładzie także nacisk na wsparcie dla sportowców zawodowych i półprofesjonalnych. Jakie są kluczowe elementy oferty dla tej grupy gości?
 
AP: Nasze centrum rehabilitacji i fizjoterapii to nie tylko miejsce terapeutyczne, ale przede wszystkim wsparcie dla ambitnych sportowców. Dla nich mamy nowoczesne metody, wykwalifikowaną kadrę oraz bliskość natury, co sprawia, że centrum staje się miejscem, gdzie można doskonalić umiejętności, eliminować kontuzje i realizować sportowe cele.
 
MP: Unikalną cechą Rest&Learn jest połączenie szkoleń lotniczych z atrakcjami ośrodka wypoczynkowego. Jakie możliwości szkoleń dla pilotów oferuje ośrodek?
 
AP: Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce, który umożliwia kompleksowe szkolenia dla pilotów w miejscu wspierającym skupienie i przyswajanie umiejętności. Dysponujemy nowoczesnym symulatorem lotniczym, który pozwala na realistyczne doświadczenia lotnicze. Dla pasjonatów lotnictwa mamy fascynującą atrakcję, a dla przyszłych i aktualnych pilotów – profesjonalne szkolenia, zarówno dla zawodowców, jak i entuzjastów, chcących podjąć się tego wyjątkowego wyzwania.
 
MP: Jakie korzyści przynoszą te różnorodne oferty dla gości Rest&Learn?
 
AP: Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie różnorodność wydarzeń harmonizuje z ideą równowagi między ciałem, duchem i umysłem. Dla naszych gości to nie tylko wypoczynek, ale także okazja do nauki, rozwoju osobistego i przeżycia niezapomnianych chwil. Chcemy, aby każdy znalazł coś dla siebie i doświadczył pełni harmonii podczas pobytu w Rest&Learn w Ogonkach.
 
MP: Pomysł na Rest&Learn narodził się z przekonania o potrzebie nowatorskiego podejścia do turystyki w Polsce. Dlaczego akurat Mazury? Co ten region może zaoferować gościom?
 
AP: Mazury były oczywistym wyborem ze względu na ich połączenie przyrody, spokoju i potencjału turystyki prozdrowotnej. To malowniczy region jezior i lasów, idealny dla tych, którzy szukają harmonii z naturą. Oferujemy gościom nie tylko relaks, ale także aktywność fizyczną w otoczeniu jezior mazurskich. Mazury to także zdrowe powietrze i możliwość regeneracji, co jest kluczowe dla naszej koncepcji wellness.
 
MP: Jakie są plany na przyszłość Rest&Learn? Czy planujecie rozwijać ofertę?
 
AP: Tak, ciągle pracujemy nad rozwojem oferty Rest&Learn. Planujemy wprowadzać nowe wydarzenia, kursy i inicjatywy, aby nasza oferta pozostawała innowacyjna i satysfakcjonująca dla naszych gości. Chcemy być miejscem, które nieustannie się rozwija, przynosząc korzyści dla wszystkich, którzy zdecydują się nas odwiedzić.
 
MP: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju Rest&Learn w Ogonkach.

AP: Dziękuję bardzo. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą misję i tworzyć miejsce, które przynosi korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Rest&Learn to nie tylko hotel – to kompleksowa oferta dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż standardowego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich do doświadczenia harmonii i innowacji w sercu Mazur.

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl