Dawid Bednarski i dr Joanna Jurga: Jak tworzyć wydarzenia, które będą zapamiętane?

Tym razem zapraszamy Was do wysłuchania i obejrzenia niezwykle ciekawej rozmowy. Dawid Bednarski – dyrektor kreatywny Imagine Nation – spotkał się z dr Joanną Jurgą – projektantką przestrzeni, badaczką i wykładowczynią – aby dowiedzieć się, czego branża eventowa może się nauczyć z aktualnej wiedzy o człowieku.
 
Warto zrobić sobie kawy lub ulubionej herbaty i zanurzyć się wspólnie z nami w szereg nieoczywistych pytań i odpowiedzi.

  • Dlaczego od wielu lat ciągle robimy tę samą imprezę?
  • Jaka jest rola zmysłów w ludzkim doświadczeniu i dlaczego efekt WOW często prowadzi do ich przeciążenia?
  • Czy jesteśmy tylko swoimi oczami?
  • Czy udaje nam się faktycznie dbać o wellbeing – pracowników i swój własny?
  • Ale przede wszystkim: w jaki sposób tworzyć eventy, które będą zapamiętane?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań mogą się okazać nieoczywiste.

Rozmowa dostępna również na: Spotify oraz Spotify for podcasters

Dr Joanna Jurga, projektantka przestrzeni, badaczka, wykładowczyni
15 lat doświadczenia w pracy projektowej i 5 lat w badawczej. Tworzy miejsca do życia i pracy. Autorka obiektów i koncepcji kreatywnych, projektowała przestrzenie dla światowych marek, m.in. Ikea i Chantelle. Współpracuje z instytucjami naukowymi i artystycznymi (Instytut Wzornictwa Przemysłowego, infuture.institute, Łódź Design Festival). Wykłada w School Of Form na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi szkolenia i wykłady dla biznesu. Właścicielka mózgu, który ciągle zapie*dala. W głowie siedzi jej: przyszłość, kosmos i poczucie bezpieczeństwa. https://joannajurga.com/
 
Dawid Bednarski, Dyrektor Kreatywny Imagine Nation
Studiował filozofię a wychowała go Klubokawiarnia Chłodna25 w Warszawie. Kiedyś promotor kultury i PR-owiec, a od 2013 roku kreatywny eventowy. Od kilku lat kieruje kreacją w agencji Imagine Nation jako dyrektor kreatywny. Otrzymał nagrodę Kreatywnego Roku Branży Eventowej 2015 i od tamtej pory jest członkiem kapituły konkursu. Od 13 lat medytuje, a od 6 jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness. Wierzy, że prawdziwa kreatywność pojawia się wtedy, kiedy spojrzymy na temat ze świeżością dziecka – potem przychodzi dorosły i nadaje temu realny kształt.Cykl: „Puls event marketingu z Imagine Nation”
W cyklu „Puls event marketing” eksperci z Imagine Nation analizują rynek event marketingu i mierzą jego puls z różnych perspektyw, dzieląc się jednocześnie swoją wiedzą, dobrymi praktykami, praktycznymi wskazówkami i sprawdzonymi rozwiązaniami. Co miesiąc to, co najważniejsze w branży – trendy, liczby, inspiracje, eksperci.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl