Lenka Žlebková: Możemy wyjść z kryzysu wzmocnieni

Lenka Žlebková gościem cyklu Celuch pyta… She means business…
Na zdjęciu: Lenka Žlebková gościem cyklu Celuch pyta… She means business…

„Mocno wierzę, że relacje międzyludzkie są nie do pobicia, więc przemysł spotkań powinien szybko odzyskać siły”.

 


Lenka Žlebková, CEO, Prague Congress Centre, i wiceprezes zarządu Prague Convention Bureau odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

 

Krzysztof Celuch: She Means Business… oznacza?


Lenka Žlebková: Oznacza dla mnie społeczność kobiet, które wspierają się, motywują i inspirują w dzisiejszym trudnym świecie biznesu. Po prostu „trzymają się razem”.
 

KC: Branża wydarzeń w twoich oczach?


: Ekscytujący świat wielu interesujących połączeń, wspaniałych doświadczeń i inspirujących chwil.
 

KC: 2020 rok wyzwań? Co dalej?
 

: Oczywiście rok 2020 nie jest łatwy. Przede wszystkim ze względu na kryzys związany z koronawirusem. Natomiast jeśli wyciągniemy wnioski z tej sytuacji, ewoluujemy i wprowadzimy innowacje, może nas to tylko wzmocnić. To bardzo nieprzewidywalne, jak długo może potrwać ta sytuacja, ale mam nadzieję, że wszystko się uspokoi i wkrótce wrócimy do pracy. Mocno wierzę, że relacje międzyludzkie są nie do pobicia, więc przemysł spotkań powinien szybko odzyskać siły.
 

KC: Praga - twoja pasja? Twoja miłość? Twoje miejsce kongresowe?
 

: Praga leży w sercu Europy, piękne miasto o bogatej kulturze, sztuce i dziedzictwie. Tak, uwielbiam tu mieszkać. Podobnie jest z naszym centrum kongresowym. Prague Congress Centre znajduje się w samym sercu Pragi, jest popularnym miejscem, w którym odbywają się kongresy i wydarzenia kulturalne. Co ciekawe znajduję się tam również około 200 dzieł sztuki. Praca właśnie w tym miejscu i w tym mieście to moja pasja. PCC to inspirujące miejsce w Pradze, a Praga to inspirujące miejsce w Europie.
 

Lenka Žlebková, CEO, Prague Congress Centre, jest związana z przemysłem spotkań od 2008 roku, kiedy to została członkiem zarządu, a następnie w 2010 roku – dyrektorem Prague Convention Bureau (PCB). Podczas kariery w tej organizacji udało jej się wraz zespołem spowodować, iż Praga awansowała w rankingu ICCA z miejsca 19. za 10. Zdobyła także dla Pragi organizację międzynarodowego kongresu ICCA, który odbył się w 2017 r. w Prague Congress Centre (PCC). Jak podkreśla, jest to jedno z najlepiej ocenianych spotkań w 57-letniej historii tej organizacji.
W 2016 r. dołączyła do Prague Congress Centre jako dyrektor ds. ssprzedaży i marketingu, a jednocześnie została wiceprezesem zarządu Prague Convention Bureau. Jej działania przyczyniły się do wzrostu przychodów, rebrandingu i modernizacji praskiego centrum kongresowego. Od marca tego roku pełni funkcję CEO, Prague Congress Centre. Oprócz pracy poświęca swoje życie trzem synom i mężowi. Uwielbia muzykę, taniec i śpiew.
 

dr Krzysztof Celuch – adiunkt na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem biznesem w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, prezes Celuch Consulting. Profesor na Uniwersytetach w Austrii, Francji, USA i Chinach oraz trener i coach (CMM, CITE, CIS, HMCC, CED).
Przewodniczący jury konkursu MP Power Awards® oraz członek kapituły nagrody MPI RISE Award (USA). Specjalizuje się w przemyśle spotkań, przywództwie, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami.
Krzysztof pomaga organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom w obszarach zarządzania, komunikacji i projektowania biznesu, w szczególności w odniesieniu do budowania przewagi konkurencyjnej i przemysłu spotkań.

W cyklu Celuch pyta… She means business… Krzysztof Celuch prowadzi rozmowy z przedstawicielkami międzynarodowego rynku spotkań, które w swoich często bardzo specjalistycznych sektorach branży osiągnęły sukces. Jaka jest ich strategia i jakimi wartościami kierują się w biznesie? Co stanowi największe wyzwania? Jaka jest branża w ich oczach? Jaki ich specjalizacja ma wpływ na rozwój rynku.
Celuch pyta… She means business – pierwszy wtorek miesiąca

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl