Anna Nowotna-Nadziejko: Podróżowanie w dobie pandemii. The Pointe

Dzisiaj zabieram Was na największą na świecie sztuczną wyspę usypaną w kształcie palmy daktylowej - Palm Jumeirah. Przejazd przez wyspę i przystanek na The Pointe przepięknej 1,5 km promenadzie ze słynnym widokiem na hotel Atlantis, The Palm. Ogromny resort obejmujący 1500 pokojów i apartamentów, łącznie z pokojami znajdującymi się pod wodą. Proponujący swoim gościom mnóstwo atrakcji, m.in Park Wodny Aquaventure, Zatotę Delfinów i niesamowite Akwarium Lost Chamber. Nowa atrakcją The Pointe jest przepiękny pokaz fontann z widokiem na Atlantis. Miłego oglądania i do zobaczenia jutro.

Anna Nowotna-Nadziejko, founder & CEO Sky Dreams
Z turystyką biznesową związana jest od 20 lat. Od ponad 14 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy, a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 tys. osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda jej podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje i trwa, dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy!
Lubi dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym a praca z ludźmi to dla niej wyzwanie, którego chętnie się podejmuje, m.in. jako mentor Programu Early Warning Europe oraz Fundacji Liderek.
Jest zapalonym nurkiem i pasjonatem tańców latynoamerykańskich.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl