Anna Nowotna-Nadziejko: Podróżowanie w dobie pandemii. Dubai Parks & Resort

Dzisiaj zabieram Was do Dubai Parks & Resorts jednej z najlepszych rodzinnych rozrywek w Dubaju. Obejmuje ona 3trzy parki tematyczne i jeden wodny: Motiongate, Legoland and Legoland Waterpark i Bollywood. Można skorzystać z ponad 100 rollercosterów i atrakcji – zarówno krytych jak i na świeżym powietrzu.
Motiongate Dubai jest największym parkiem tematycznym Dubai Parks & Resorts inspirowanym filmami Hollywood. Możemy tutaj odwiedzić takie studia filmowe jak: Columbia Pictures, DreamWorks Animation, Lionsgate. Spotkamy postaci ze słynnych filmów animowanych takich jak - Smerfy, Shrek, Pogromców Duchów (Ghostbusters), Kung Fu Pandę i wiele innych. Można też przekonać się, jak wygląda praca na prawdziwym planie filmowym w Studio Central. Park oferuje mnóstwo zjeżdżalni (The Green Hornet’s High Speed Chase, Madagascar Mad Pursuit) i atrakcji opartych na najpopularniejszych filmach ostatnich lat.
* Na terenie Riverland – bulwaru rozrywkowo-gastronomicznego, który łączy trzy główne parki tematyczne i park wodny, znajduje się  wiele restauracji z potrawami z wielu krajów świata, sklepy i rozrywka dla całej rodziny (lunch nie wliczony w koszty wycieczki).    

Anna Nowotna-Nadziejko, founder & CEO Sky Dreams
Z turystyką biznesową związana jest od 20 lat. Od ponad 14 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy, a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 tys. osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda jej podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje i trwa, dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy!
Lubi dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym a praca z ludźmi to dla niej wyzwanie, którego chętnie się podejmuje, m.in. jako mentor Programu Early Warning Europe oraz Fundacji Liderek.
Jest zapalonym nurkiem i pasjonatem tańców latynoamerykańskich. 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl