Anna Nowotna-Nadziejko: Podróżowanie w dobie pandemii. Expo

Będąc w Dubaju, z pewnością należy zarezerwować czas na wizytę na Expo 2020, pierwszą na Bliskim Wschodzie światową ekspozycję prezentującą dorobek kulturalny, naukowy i techniczny świata. Wystawa otworzy się 1 października 2021 i zajmuje obszar aż 4.38 km2.
Temat przewodni Expo 2020 to: „Łącząc umysły, tworzymy przyszłość”(„Connecting minds, creating the future”). Przedstawiciele 193 krajów świata podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, będą dyskutować nt. obecnych problemów nękających naszą planetę oraz nt. przyszłości następnych pokoleń. Uczestnicy Expo 2020 „doświadczą” różnych kultur poprzez taniec, muzykę, kuchnię, różnego rodzaju imprezy i występy na żywo.
A już dzisiaj możemy zwiedzić 1 pawilon tematyczny Expo 2020 - Pawilon Zrównoważonego Rozwoju (Sustainability Pavilion) TERRA (słowo Terra oznacza po łacinie Planeta Ziemia) – oferujący niesamowitą podróż przez różne cuda natury. Podróże te mają na celu inspirowanie i wspieranie nas wszystkich we wprowadzaniu zmian, które pomogą nam i przyszłym pokoleniom żyć w równowadze z zasobami naszej planety.
Już wkrótce otwarcie drugiego Pawilonu Mobilności a w marcu 2021 trzeciego Pawilonu - Opportunities.
Zapraszam do obejrzenia filmu i śledzenia moich relacji!

Anna Nowotna-Nadziejko, founder & CEO Sky Dreams
Z turystyką biznesową związana jest od 20 lat. Od ponad 14 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy, a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 tys. osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda jej podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje i trwa, dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy!
Lubi dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym a praca z ludźmi to dla niej wyzwanie, którego chętnie się podejmuje, m.in. jako mentor Programu Early Warning Europe oraz Fundacji Liderek.
Jest zapalonym nurkiem i pasjonatem tańców latynoamerykańskich.

 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl