Anna Nowotna-Nadziejko: Podróżowanie w dobie pandemii. odc. 12

Dzisiaj w ramach poznawania różnych kultur, których w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest wiele zabieram Was na dwa wesela - arabskie i hinduskie!
W trakcie mojego pobytu w hotelu w Ras Al Khaimas miałam to szczęście być świadkiem dwóch z ważnych uroczystości w kulturze hinduskiej i arabskiej. Ceremonie odbywają się tradycyjnie po zachodzie słońca, ale wesela trwają często dłużej niż jeden dzień.
Kiedyś w krajach muzułmańskich małżeństwa były aranżowane, wesele odbywało się w domu panny młodej, a młodzi bawili się w osobnych pomieszczeniach. Aktualnie uroczystości coraz bardziej przypominają te europejskie, a para młoda poznaje się dużo wcześniej niż w dniu wesela. Nie brakuje oczywiście elementów charakterystycznych arabskiej kultury – tańca, stroju, muzyki, czy kuchni.
Zapraszam do obejrzenia mojej weselnej relacji z obu tych wydarzeń!

Anna Nowotna-Nadziejko, founder & CEO Sky Dreams
Z turystyką biznesową związana jest od 20 lat. Od ponad 14 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy, a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 tys. osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda jej podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje i trwa, dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy!

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt