Anna Nowotna-Nadziejko: Podróżowanie w dobie pandemii. odc. 13

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Nasza podróż i relacje z wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich powoli też. Dzisiaj pokażemy Wam, jak wygląda procedura wykonania testu PCR pod powrotem do Polski. Od 23 stycznia 2021, okazując na lotnisku w Polsce negatywny wynik testu wykonany 48 godzin przed wylotem jesteście zwolnieni z kwarantanny. Warto jednak przed powrotem do kraju sprawdzić aktualne wytyczne na :www.strazgraniczna.pl/pl/k-wjazd-do-polski-kwara.
Turyści, którzy spędzą w emiracie Ras Al Khaimah co najmniej dwie noce mogą zrobić bezpłatny test w Ras Al Khaimah Hospital lub w Medical Center w Al Hamra Mall, po okazaniu hotelowego voucheru. Wyniki testu są przesyłane e-mailem w ciągu 24 godzin .
No to co ruszamy…

Anna Nowotna-Nadziejko, founder & CEO Sky Dreams
Z turystyką biznesową związana jest od 20 lat. Od ponad 14 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy, a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 tys. osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda jej podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje i trwa, dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy!

 

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt