Wizyta studyjna w Gliwicach

Wydarzenie: Wizyta studyjna w Gliwicach w ramach MP MICE Tour®
Zdjęcia: Bartosz Płonka
Organizator: MeetingPlanner.pl
Termin: 11 czerwca 2022
Miejsce: Arena Gliwice

Gliwice to jedno z najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się miast Górnego Śląska. Bogata historia i dziedzictwo kulturowe w połączeniu z rozwojem nauki, gospodarki, kultury i sportu przynoszą miastu sukcesy w każdym z tych obszarów. Dzięki działającym w mieście firmom gospodarka Gliwic rozwija się w błyskawicznym tempie. Do sukcesu miasta przyczynia się również nowoczesna infrastruktura drogowa i komunikacyjna, w tym: skrzyżowanie autostrad A1 i A4, Drogowa Trasa Średnicowa, zmodernizowany węzeł kolejowy PKP, port śródlądowy na Kanale Gliwickim i lotnisko dostosowane do przyjmowania samolotów typu biznes. Duży wpływ na dynamiczny rozwój miasta ma hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice, Politechnika Śląska oraz liczne placówki naukowo-badawcze. Gliwice to również miasto, gdzie można zobaczyć ciekawe miejsca, skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej oraz aktywnie spędzić czas.

Arena Gliwice to miejsce przystosowane do organizacji wydarzeń estradowych, widowisk, konferencji oraz imprez wystawienniczych i targowych, a także zawodów sportowych o randze międzynarodowej m.in. w takich dyscyplinach jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, lekkoatletyka, łyżwiarstwo czy hokej na lodzie. W tym roku na terenie obiektu odbędą się mecze w ramach Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn oraz Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet.
W niewielkiej odległości od Areny Gliwice znajdują się atrakcyjne miejsca, które warto zobaczyć jak: Starówka z Rynkiem i licznymi lokalami gastronomicznymi, Radiostacja Gliwicka, Palmiarnia Miejska z pawilonem akwarystycznym czy Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice.

Zobacz Arenę Gliwice w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl