Czarny Potok: nowoczesny, inspirujący, z dużym potencjałem

Wydarzeniem, które jest przykładem wykorzystania możliwości eventowych Hotelu Czarny Potok****, jest finał konkursu Miss Małopolski 2022.

Rekomendujemy Hotel Czarny Potok! „Nowoczesny, inspirujący i z dużym potencjałem”. „Trafiony pomysł na spotkania w sercu Beskidu Sądeckiego”.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference**** w Krynicy-Zdroju to bez wątpienia obiekt, którego oferta daleko wykracza poza standard. Stara się cały czas zaskakiwać czymś grupy, które tu przyjeżdżają. Ma być fajnie, zaskakująco – po prostu... inaczej. Jest to jedno z największych zapleczy konferencyjnych w regionie, przystosowanych do organizacji spotkań dla nawet 500 osób.

Do dyspozycji jest 9 sal konferencyjnych, nowa Chata Góralska z paleniskiem do organizacji biesiad regionalnych aż do 280 osób oraz kręgielnia, JW. Club i 5-poziomowy mini golf z 36 dołkami. Piękne położenie u stóp Jaworzyny (tylko 900 m od gondoli na Jaworzynę), zostało optymalnie wykorzystane przy projektowaniu budynków. Dzięki przeszkleniom i tarasom z wielu miejsc obserwować można leśne otoczenie, górski potok przepływający przez teren obiektu i same góry. Wspaniałe otoczenie, rozbudowana infrastruktura oraz niezwykle bogata oferta atrakcji sprawiają, że każde wydarzenie, event czy konferencję można wzbogacić o ciekawy program zajęć dodatkowych. Uczestnicy z pewnością go docenią! Gry terenowe, rywalizacja z adrenaliną w tle, warsztaty dla miłośników sztuki, quizy czy zagadki prawie kryminalne – z bogatego portfolio zajęć integracyjnych z pewnością wybierze się takie, które będą pasować do formuły spotkania i oczekiwań grupy.

Hotel co roku jest laureatem „Perfect SPA Awards – najlepszy resort SPA w górach” w najbardziej prestiżowym konkursie nagradzającym obiekty z bardzo dobrą ofertą SPA. W Czarnym Potoku skorzystacie więc z kilkudziesięciu wyjątkowych masaży, kąpieli, zabiegów i rytuałów. Duża baza noclegowa – aż 236 pokoi – pozwoli na zakwaterowanie na miejscu uczestników spotkania. Dodatkowo każdy z uczestników pobytów grupowych otrzyma rabat 20% na swój prywatny przyjazd do hotelu!

Zapytaj o ofertę dla swojej firmy: konferencje@hotelczarnypotok.pl
Zobacz więcej: www.hotelczarnypotok.pl/konferencje/konferencje-w-czarnym-potoku

Zobacz też relację z pobytu MissSupranational 2022 w Hotelu Czarny Potok

Zobacz też Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference**** w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl