Odsłuch rynku z HOLO – Halo tu HOLO

Rusza nowy cykl w MeetingPlanner.pl. Współtworzą go eksperci HOLO Group.
 
Dla HOLO Group świat marketingu nie ma żadnych tajemnic. Jak zrobić udany event? Jak stworzyć wyjątkową komunikację w POS? Te tematy opatrzone profesjonalizmem i kilkunastoletnim doświadczeniem całego teamu dają wiele możliwości na stworzenie niezapomnianych emocji.

W tym cyklu dowiecie się między innymi: jakie trendy królują w branży eventowej, w kreacji, produkcji POSM oraz komunikacji digital; jakie narzędzia wykorzystuje przy ich realizacji agencja HOLO Events czy z kim pracuje, realizując największe projekty.

Co miesiąc team HOLO Group podzieli się wnioskami, analizami, inspiracjami w cyklu „Odsłuch rynku z HOLO”. Głos „Halo tu HOLO” usłyszcie co drugi poniedziałek. Stay tuned!
 
W tym roku HOLO Group obchodzi 15 urodziny! Sprawdźcie, jaką drogę przeszedł zespół od pierwszego „Halo tu HOLO”, czyli niewielkiej pełnej kreatywnych pomysłów agencji eventowej, do rozpoznawalnej grupy marketingowej zatrudniającej ponad 90 specjalistów z obszarów strategii, kreacji, event marketingu, designu, produkcji oraz digitalu? Zapytaliśmy o to samych założycieli – Piotra Wójtowicza, Jakuba Pawlaka i Łukasza Krolskiego
Zobacz: Blisko 15 lat, czyli od Holo do Holo Group >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl