Opis wydarzenia
Impreza świąteczna dla pracowników GSK odbyła się równolegle w Warszawie i Poznaniu, a motywem przewodnim była niezapomniana „domówka”. Przestrzenie w obu miastach – warszawski DZIK i poznański HOUSE, zostały idealnie dopasowane, tworząc ciepłą i w pełni luźną atmosferę. Na uczestników czekało pyszne jedzenie oraz mnóstwo integracyjnej rozrywki, w tym gry planszowe, zręcznościowe i logiczne. O świetną energię i pełen parkiet zadbał wszechstronny DJ.