MP Legia Cup 2017: W bramce Grzegorz Szamotulski

Grzegorz Szamotulski podczas MP Legia Cup 2016
Na zdjęciu: Grzegorz Szamotulski podczas MP Legia Cup 2016

W meczu branży eventowej, który odbędzie się 19 października na Stadionie Legii Warszawa, bramki drużyny Agencji Eventowych bronić będzie Grzegorz Szamotulski.
 

Były polski piłkarz, występujący na pozycji bramkarza, reprezentant Polski. Trener, szkoleniowiec bramkarzy w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa i rezerw Legii Warszawa.
Grzegorz Szamotulski, sam o sobie w książce „Szamo”: Zaczynałem jako długowłosy lewoskrzydłowy, skończyłem jako łysy bramkarz, na piłce – w przenośni i dosłownie – połamałem sobie zęby. Powoływało mnie kilku selekcjonerów reprezentacji Polski i właśnie w tej sekundzie ze zdziwieniem odkryłem, że była to jedna z niewielu drużyn, z których nikt nigdy nie próbował mnie wyrzucić... Grałem w piłkę w sześciu różnych krajach, w osiemnastu klubach, u kilkudziesięciu trenerów… Strzelali mi bramki wszyscy jak leci – od Flisa z Arki Gdynia po Ronaldo z reprezentacji Brazylii. Czasami jednak udawało się coś obronić, chociaż z perspektywy czasu przyznaję: w planach miałem troszkę większą liczbę skutecznych interwencji. Ze wstępu do „Szamo”.


MP Legia Cup 2017 – Mecz Agencje Eventowe kontra Kliencie odbędzie się 19 października, na Stadionie Legii Warszawa. Start godz. 18. Zapraszamy do kibicowania Wstęp bezpłatny. Wymagana REJESTRACJA.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl