Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Aktualności

Pałac Manowce pierwszym polskim obiektem konferencyjnym certyfikowanym przez IACC

Pałac Manowce został przyjęty do grona członków stowarzyszenia International Association of Conference Centres (IACC), jako pierwszy obiekt konferencyjny w Polsce. Obiekty stowarzyszone w IACC to czołówka małych i średnich obiektów konferencyjnych na świecie.
 
Celem założonego w 1981 roku stowarzyszenia IACC jest reprezentowanie małych i średnich obiektów konferencyjnych. IACC stara się integrować najbardziej twórcze osobowości branży i dba o stałe podnoszenie standardów, którym powinny odpowiadać czołowe obiekty konferencyjne. Wszyscy członkowie spełniają wymagania zawarte w karcie Committed to Brilliance, a także przestrzegają kodeksu etycznego.
 
Uruchomiony niedawno po gruntownej renowacji, zabytkowy Pałac Manowce usytuowany jest nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Jest to nowe miejsce spotkań, przeznaczone przede wszystkim na warsztaty i seminaria. Firmy mogą urządzać tutaj także premiery produktów i usług, wystawy produktów, koktajle firmowe itp. Latem imprezy można zorganizować na zewnątrz, w ogrodzie, nad wodą oraz w halach namiotowych.
 
Obiekt rezerwuje się cały, na warsztaty i seminaria wykorzystywana jest sala szkoleniowa, która mieści do 30 osób przy stołach ustawionych w kształcie litery U, lub sala balowa, w której 80 osób może usiąść w układzie teatralnym. Obiekt oferuje trzy apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych.
 
Wnętrza pałacu zostały odrestaurowane i wyposażone w antyczne meble, dwustuletnie piece kaflowe, parkiety wersalskie, stare obrazy. Sale przeznaczone na szkolenia i konferencje mają sprzęt do prezentacji, rejestracji i telekonferencji.
 
- Naszym celem jest nie tylko najwyższy standard wyposażenia, ale także najwyższy standard obsługi – mówi Joanna Sinkiewicz, sales manager w Pałacu Manowce. - Członkostwo w IACC pozwala nam na zdobywanie wiedzy podczas warsztatów, spotkań i innych imprez organizowanych przez stowarzyszenie.
 
- Z przyjemnością witamy Pałac Manowce w rodzinie IACC, rozszerzając naszą obecność w Europie. Pałac Manowce jest naszym pierwszym członkiem z Polski, przywiązującym wagę do oferowania wysokiej jakości usług i przestrzegającym najwyższych standardów. Cieszymy się ze współpracy z Pałacem Manowce i liczymy na dalszy rozwój naszej obecności w polskiej branży eventowej - skomentował Mark Cooper, prezes IACC.
19 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.