Pałac Manowce pierwszym polskim obiektem konferencyjnym certyfikowanym przez IACC

Pałac Manowce został przyjęty do grona członków stowarzyszenia International Association of Conference Centres (IACC), jako pierwszy obiekt konferencyjny w Polsce. Obiekty stowarzyszone w IACC to czołówka małych i średnich obiektów konferencyjnych na świecie.
 
Celem założonego w 1981 roku stowarzyszenia IACC jest reprezentowanie małych i średnich obiektów konferencyjnych. IACC stara się integrować najbardziej twórcze osobowości branży i dba o stałe podnoszenie standardów, którym powinny odpowiadać czołowe obiekty konferencyjne. Wszyscy członkowie spełniają wymagania zawarte w karcie Committed to Brilliance, a także przestrzegają kodeksu etycznego.
 
Uruchomiony niedawno po gruntownej renowacji, zabytkowy Pałac Manowce usytuowany jest nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Jest to nowe miejsce spotkań, przeznaczone przede wszystkim na warsztaty i seminaria. Firmy mogą urządzać tutaj także premiery produktów i usług, wystawy produktów, koktajle firmowe itp. Latem imprezy można zorganizować na zewnątrz, w ogrodzie, nad wodą oraz w halach namiotowych.
 
Obiekt rezerwuje się cały, na warsztaty i seminaria wykorzystywana jest sala szkoleniowa, która mieści do 30 osób przy stołach ustawionych w kształcie litery U, lub sala balowa, w której 80 osób może usiąść w układzie teatralnym. Obiekt oferuje trzy apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych.
 
Wnętrza pałacu zostały odrestaurowane i wyposażone w antyczne meble, dwustuletnie piece kaflowe, parkiety wersalskie, stare obrazy. Sale przeznaczone na szkolenia i konferencje mają sprzęt do prezentacji, rejestracji i telekonferencji.
 
- Naszym celem jest nie tylko najwyższy standard wyposażenia, ale także najwyższy standard obsługi – mówi Joanna Sinkiewicz, sales manager w Pałacu Manowce. - Członkostwo w IACC pozwala nam na zdobywanie wiedzy podczas warsztatów, spotkań i innych imprez organizowanych przez stowarzyszenie.
 
- Z przyjemnością witamy Pałac Manowce w rodzinie IACC, rozszerzając naszą obecność w Europie. Pałac Manowce jest naszym pierwszym członkiem z Polski, przywiązującym wagę do oferowania wysokiej jakości usług i przestrzegającym najwyższych standardów. Cieszymy się ze współpracy z Pałacem Manowce i liczymy na dalszy rozwój naszej obecności w polskiej branży eventowej - skomentował Mark Cooper, prezes IACC.
Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt