MP Power Awards powraca. Dziewiąta edycja konkursu rozpoczęta

Ceremonia wręczenia statuetek w ósmej edycji MP Power Awards, fot. Ewa Witak
Na zdjęciu: Ceremonia wręczenia statuetek w ósmej edycji MP Power Awards, fot. Ewa Witak

Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji konkursu branży eventowej MP Power Awards®. W konkursie jurorzy wybierają najlepsze projekty, zarówno stacjonarne, jak i zrealizowane online, obiekty oraz produkty. Branża wybierze także osoby najbardziej wyróżniające się swoją działalnością w 2020 roku.

Celem MP Power Awards® jest wyróżnienie eventów i projektów, produktów związanych z event marketingiem, miejsc i obiektów oraz osobistości branży. Rok 2020 niezwykle trudny dla całej branży eventowej pokazał, jak bardzo kreatywne i elastyczne środowisko tworzą jej przedstawiciele. Tym bardziej istotne jest zaprezentowanie jej osiągnięć, zaangażowania i transformacji, jaką na różnych polach musiała przejść.   

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12.
Terminy zgłoszeń do poszczególnych części konkursu MP Power Awards®:

  • MP Power 12: otwarte zgłoszenia – 28 lutego
  • MP Power Projekt – 14 marca
  • MP Power Venue – 14 marca
  • MP Power Produkt – 22 marca
  • Zrównoważony rozwój branży eventowej – 22 marca

Jak dokonać zgłoszenia do MP Power Awards®

W plebiscycie MP Power 12 poszukujemy osób, które w 2020 roku wyróżniły się postawą, działaniami oraz zaangażowaniem w życie branży.. Kandydaci powinni być profesjonalistami osiągającymi sukcesy zawodowe w swojej specjalizacji, wyróżniać się wysokim poziomem etyki zawodowej oraz jakością współpracy, a także działać na rzecz rozwoju rynku i kreowania dobrych praktyk we współpracy pomiędzy podmiotami działającymi w branży spotkań. Przedstawiciele całej branży mogą zgłaszać swoich kandydatów.
Szczegóły kategorii

Udział w plebiscycie MP Power 12 jest bezpłatny. Kandydatury można zgłaszać do 28 lutego 2021 r.
Zgłoś kandydatów >>>

W ramach MP Power Projekt zostaną poddane analizie i ocenie realizacje w następujących kategoriach głównych: event promocja marki, event – celebracja, integracja i edukacja, kongres oraz targi w podziale na projekty stacjonarne i online, event sportowy, event e-sportowy, event pozostałe formy, incentive travel, oraz kampania zintegrowana z wykorzystaniem event marketingu, i towarzyszących: CSR oraz stage design. W tym roku jury wyróżni także eventy w kategoriach specjalnych event online i event hybrydowy (do tych nagród mogą być zgłaszane projekty, które walczą o tytuł także w kategoriach głównych).

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca i obiekty, które dokonały transformacji i dostosowały swoją ofertę, infrastrukturę czy politykę współpracy do wyzwań roku 2020, obiekty, które wprowadziły politykę bezpieczeństwa i rozwiązania służące minimalizacji ryzyka podczas organizacji spotkań, studia online oraz premiery. Nominowane obiekty zostaną poddane uproszczonemu audytowi sprzedażowemu, który przeprowadzi firma Z–Factor, partner tej części konkursu. Nominowane obiekty otrzymają Pakiet Biznes w wyszukiwarce obiektów w portalu MeetingPlanner.pl, a laureaci konkursu – Pakiet Top.

MP Power Produkt - W tym roku jury będzie poszukiwało wyróżniających się na rynku platform eventowych, narzędzi online oraz produktów i usług, które wpływają na bezpieczeństwo organizacji wydarzeń.

Jury konkursu przyzna nagrodę specjalną – zrównoważony rozwój w branży eventowej. Wyróżnione zostaną projekty, działania, stosowanie wybranych rozwiązań, których główne cele wchodzą w zakres zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń.

Tytuł Agencji Roku będzie przyznany na podstawie liczby punktów uzyskanych na podstawie udziału i osiągnięć we wszystkich częściach konkursu.

Konkursem towarzyszącym MP Power Awards® jest Kreatywny Roku Branży Eventowej, który w tym roku odbędzie się po raz dziewiąty.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finału, który planowany jest na 23 kwietnia.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt