Nowy klient Travelmediate Poland

Piotr Cieślak, Travelmediate. i Eda Ozden-Gunyus, MEP Destination Business Solutions
Na zdjęciu: Piotr Cieślak, Travelmediate. i Eda Ozden-Gunyus, MEP Destination Business Solutions

Firma Travelmediate Poland podpisała umowę na reprezentowanie tureckiej firmy DMC: MEP Destination Business Solutions.

Umowa została podpisana 1 lutego 2021 roku i dotyczy usług reprezentacji, marketingu i sprzedaży na polskim rynku turystycznym. MEP Destination Business Solutions to marka firmy Meptur, specjalizująca się w organizacji wyjazdów incentive, konferencji i wydarzeń biznesowych na terenie Turcji, Azerbejdżanu i Cypru Północnego. Firma Meptur z główną siedzibą w Stambule, obchodzi 43-lecie istnienia. Jest jedną z najbardziej znanych firm świadczących usługi incoming w Turcji.

Jak mówi Eda Ozden-Gunyus, managing director: – Polska była zawsze jednym z ważniejszych rynków dla nas, dlatego zależało nam na podpisaniu umowy. Wpływ pandemii na nasz biznes jest znaczący. Ale szybko zaadaptowaliśmy się do nowych warunków. Pod marką MEP Live z powodzeniem oferujemy organizację eventów hybrydowych i online na wielu rynkach. Organizujemy też „virtual experiences” - transmisje live z miejsc niedostępnych dla zwykłych turystów na potrzeby konferencji biznesowych. Widzimy wracające duże zainteresowanie turystów indywidualnych z Polski. Chętnie doradzimy agencjom z Polski, jak bezpiecznie zorganizować pobyty grupowe.

– Turcja była najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym w Polsce w 2020 roku. Nie ma w tym nic dziwnego – to kierunek bliski, bezpieczny, a dzięki słabszemu kursowi tureckiej liry – również tani. A tureckie hotele słyną z wysokiego standardu – dodaje Piotr Cieślak, sales director Poland Travelmediate. – Zależy mi szczególnie na wypromowaniu mniej oczywistych miejsc w Turcji, jak kurorty narciarskie i daleki wschód z biblijną górą Ararat. MEP ma też świetne pomysły na eventy online – takie jak warsztaty winiarskie, kosmetyczne i kulinarne.”

Travelmediate Poland od ponad pięciu lat reprezentuje na polskim rynku wybranych partnerów DMC z 5 kontynentów. Firma ma oddziały w Beneluksie, Francji, Wielkiej Brytanii, USA i Niemczech.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt