Zgłoś obiekt do MP Power Awards® 2020: Zaprezentuj swoją ofertę dostosowaną do nowych wymogów

Laureaci ósmej edycji MP Power Venue: Vienna House Andel’s Lodz, Tauron Arena Kraków, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Natura Mazur, Lake Hill, oraz zdobywca największej liczby Powerów – Nosalowy Dwór. Zdjęcia pochodzą z Wyszukiwarki MeetingPlanner.pl
Na zdjęciu: Laureaci ósmej edycji MP Power Venue: Vienna House Andel’s Lodz, Tauron Arena Kraków, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Natura Mazur, Lake Hill, oraz zdobywca największej liczby Powerów – Nosalowy Dwór. Zdjęcia pochodzą z Wyszukiwarki MeetingPlanner.pl

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®. Oferty obiektów z potencjałem eventowym dostosowane do specyfiki roku 2020 można zgłaszać do 14 marca. Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej MP Power Awards®: www.mppowerawards.com.

W dziewiątej edycji konkursu w ramach MP Power Venue zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w kategoriach odnoszących się do specyfiki roku 2020 i wynikającego z niej charakteru współpracy w branży. Są to następujące kategorie:

  • Transformacja
  • Bezpieczny obiekt
  • Studio online
  • Premiera

Szczegóły dotyczące charakterystyki kategorii znajdują się tutaj >>>.
Sprawdź, jak zgłosić obiekt do konkursu >>>

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe, studia online z potencjałem do organizacji spotkań i wydarzeń zarówno stacjonarnych, jak i online.
Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, zastosowane zgodnie z charakterystyką kategorii rozwiązania, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność. Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor, partnera tej części konkursu. W ramach badania zostanie przeprowadzona uproszczona analiza procesu sprzedażowego oraz sprawdzona funkcjonalność strony internetowej obiektów i ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń.

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty obiektu, zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.
W tej edycji konkursu dodatkową nagrodą dla zwycięskich obiektów jest Pakiet Top w nowej Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl. Tej pozycji w wyszukiwarce nie można kupić, można jedynie zdobyć ją, dzięki zwycięstwu w jednej z kategorii w MP Power Venue.

Obiekty – laureaci ósmej edycji MP Power Awards®
Miejsce eventowe: Tor Wyścigów Konnych Służewiec >>>
Hotel eventowo-konferencyjny: Hotel Natura Mazur Resort & Conference >>>
Obiekt wielofunkcyjny: Tauron Arena Kraków >>>
Obiekt unikatowy: Vienna House Andel’s Lodz >>>
Premiera: Lake Hill Resort & Spa >>>

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards® jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finału, który odbędzie się 23 kwietnia.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt