Kreatywni branży eventowej poszukiwani. Zgłoszenia do 5 kwietnia

Do 5 kwietnia można składać zgłoszenia do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury plebiscytu chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji.

Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. W roku 2020 kreatywni eventowi musieli także znacząco poszerzyć zakres, w którym tworzą koncepcje, skupiając się na kumunikacji live, która w głównej mierze odbywała się w świecie online.
Konkurs przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach.
Pierwsza Kreatywny Roku Branży Eventowej: skierowana jest do kreatywnych w branży eventowej, zarówno pracowników (na stanowisku kreatywnego i innych stanowiskach, ale pełniących funkcję kreatywnego), jak i freelancerów. W ramach zgłoszenia kreatywni proszeni są o przedstawienie trzech koncepcji kreatywnych (eventów stacjonarnych, hybrydowych lun online), z których minimum dwie zostały zrealizowane w roku 2020.

Druga Młody Kreatywny Branży Eventowej: skierowana jest do osób bez doświadczenia na stanowisku i w funkcji kreatywny w branży eventowej oraz studentów. Prace kandydatów do tytułu Młody Kreatywny to propozycje koncepcji kreatywnych w odpowiedzi na jeden z trzech briefów przygotowanych przez jurorów konkursu.

25 marca o godz. 10 odbędą się konsultacje online dotyczące briefów w konkursie Młody Kreatywny Branży Eventowej. w ich trakcie będzie można zadawać pytania dotyczące zadań opisanych w briefach. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie udziału na adres: redakcja@meetingplanner.pl Osobom, które potwierdzą udział, zostanie wysłany link do spotkania.
W tym roku Kreatywni zostaną nagrodzeni po raz dziewiąty. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Informacje na temat zgłoszeń do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej znajdują się tutaj>>>

Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 23 kwietnia 2021 r.
www.mppowerawards.com

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt