NYX Hotel Warsaw wchodzi na rynek z szeroką ofertą dla branży spotkań

NYX Hotels to jedna z propozycji Leonardo Hotel Brands. Pierwszy w Polsce obiekt marki otworzył swoje drzwi 1 marca. Oprócz usług noclegowych oraz gastronomicznych, w ofercie znajduje się szereg propozycji dla branży MICE. Jej przedstawiciele mogą liczyć na dostosowane do obecnych realiów rozwiązania zarówno w obszarze spotkań tradycyjnych, jak i online. Czeka na nich 5 przestronnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 518,5 m2, a także doskonale wyposażone studio do realizacji wydarzeń hybrydowych.

Zainaugurowana w 2017 roku, jest czwartym, po Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels i Leonardo Boutique Hotels, konceptem Leonardo Hotels Brands. Obiekty sieci znaleźć można w miastach, takich jak Londyn, Praga, Madryt czy Tel Aviv. 1 marca dołączył do nich czterogwiazdkowy NYX Hotel Warsaw. Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, przy ul. Chmielnej 71, w dynamicznie rozwijającej się biznesowej okolicy. Mieści się w Varso Place – kompleksie znanym z najwyższej w Unii Europejskiej wieży o wysokości 310 m. Hotel jest doskonale skomunikowany z resztą Warszawy – mieści się nieopodal najważniejszych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca kolejowego Warszawa Centralna, z którym w przyszłości będzie miał bezpośrednie połączenie dzięki przejściu podziemnemu. Sąsiedztwo dworca kolejowego Warszawa Śródmieście zapewnia szybki dojazd do Lotniska im. Fryderyka Chopina – trwający 20-25 minut.

Doskonała lokalizacja hotelu nie tylko ułatwi gościom sprawne przemieszczanie się po mieście, ale także zapewni łatwy dostęp do jego głównych atrakcji. Zwiedzający stolicę goście NYX Hotel Warsaw – korzystający z wakacji turyści i z czasu wolnego przyjezdni biznesowi – z łatwością dotrą do Pałacu Kultury i Nauki, charakteryzującego się bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową, do Teatru Roma, spektakularnego Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Starówki i wypełnionego restauracjami Krakowskiego Przedmieścia.

W ofercie noclegowej hotelu znajduje się 298 pokoi i 33 apartamenty, o powierzchni od 24 do 81 m2. Znajdują się wśród nich pokoje i apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy, z tarasami, a także dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wnętrza są jasne, wyposażone w starannie dobrane meble i akcesoria, wśród których znajdują się wygodne stanowiska do pracy, telewizory LCD (40-48"), minibary, zestawy do parzenia kawy i herbaty, minisejfy i zestawy do prasowania. Na uwagę zasługuje oferta gastronomiczna, oparta na karcie z wyszukanymi daniami kuchni izraelsko-polskiej, obejmująca tzw. life-cooking, podczas którego szefowie kuchni realizują indywidualne zamówienie gości.

Oferta dla branży MICE
W hotelu znajduje się 5 przestronnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 518,5 m2, mogących pomieścić do 400 osób.  4 mniejsze sale, o powierzchniach: 91 m2, 81,3 m2, 80,3 m2 i 82,4 m2, można modułowo łączyć, w zależności od ilości uczestników zaproszonych do udziału w wydarzeniu. Połączone sale dają powierzchnię 334,9 m2. Największa sala – NYX 5 – to 183,6 m2. Wszystkie przestrzenie konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze. Sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt elektroniczny, niezbędny przy organizacji wydarzeń biznesowych: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, mównicę, pointer do prezentacji. Hotel oferuje też możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia technicznego. W przestrzeni foyer przed salami konferencyjnymi znajduje się stół bilardowy oraz automaty do gier retro, przy których można zrelaksować się podczas przerwy na kawę. Z myślą o potrzebach gości, przebywających w hotelu w celach służbowych, w obszernym lobby zaaranżowano strefy ze stanowiskami do pracy, z bezpłatnym dostępem do WiFi o prędkości 1000 Mb/s.

Zasady bezpieczeństwa i higieny wdrożone w funkcjonowanie NYX Hotel Warsaw umożliwiają organizację spotkań także podczas obowiązywania obostrzeń związanych z pandemią. Sale konferencyjne dają się z łatwością zaaranżować w sposób zapewniający uczestnikom odpowiedni dystans społeczny. Wszyscy pracownicy hotelu zostali przeszkoleni w zakresie BHP i stosują środki ochrony osobistej. Goście hotelu mogą korzystać z dozowników z płynem dezynfekcyjnym, znajdujących się we wszystkich ogólnodostępnych obszarach hotelu. W trosce o bezpieczeństwo uczestników konferencji i innych spotkań biznesowych, przekąski zamówione na przerwę kawową pakowane są w torby – „Have a break, have a bag”. Także obiad wydawany jest w specjalnie zabezpieczonych opakowaniach.

Warsaw Studio TV
Oprócz szerokiej oferty stworzonej z myślą o spotkaniach organizowanych w formule tradycyjnej, NYX Hotel Warsaw oferuje możliwość organizacji wydarzeń online, zyskujących na popularności w związku z aktualną sytuacją epidemiczną. Znajdujące się w hotelu Warsaw Studio X umożliwia przygotowanie eventu, będącego hybrydą spotkania multimedialnego z wirtualnym. Studio w zakresie wyposażenia oraz identyfikacji graficznej dostosować można do potrzeb danego wydarzenia. Stabilne i bezpieczne łącze oparte na wysokiej jakości sprzęcie sieciowym zapewni bezawaryjną transmisję na żywo na różne platformy równocześnie. W podstawowym wyposażeniu studia znajduje się wysokiej jakości ekran diodowy o rozmiarze 6m/2m, dwa dodatkowe ekrany diodowe w formie totemów o wielkości 1m/2m, oświetlenie efektowe oraz dodatkowe oświetlenie ledowe z możliwością zmiany koloru.

O dodaniu usług związanych z Warsaw Studio TV do oferty hotelu opowiada Kamil Sawicki, NYX Hotel Warsaw Convention Sales Manager – Sytuacja pandemiczna wywarła duży wpływ na branżę spotkań. Wydarzenia hybrydowe, możliwe dzięki zdobyczom technologii multimedialnych i komunikacyjnych, okazały się świetnym panaceum na wywołane ryzykiem epidemicznym ograniczenia mobilności i swobody podróżowania. Nasza marka zawsze stara się wyjść naprzeciw potrzebom gości i klientów, stąd pomysł na wprowadzenie do oferty biznesowej studia, umożliwiającego łatwy kontakt w zasadzie z całym światem. W proponowanej przez nas formule z powodzeniem możemy zorganizować rożnego typu szkolenia i warsztaty, prezentacje produktowe, konferencje prasowe, wydarzenie artystyczne, a nawet targi i kongresy.

Zobacz NYX Hotel Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

LEONARDO HOTELS CENTRAL EUROPE, z siedzibą w Berlinie odpowiada za portfolio hoteli w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Hiszpanii i we Włoszech. Portfolio hoteli, prowadzących działalność w 8 krajach i 37 regionach, obejmuje 82 hotele z 14 285 pokojami. Rodzina marek składa się z Leo-nardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels i NYX Hotels by Leonardo Hotels. Centralnie zlokalizowane, znane są z wysokiej jakości i standardów usług, a także ze stylowego wystroju wnętrz z regional-nym wyczuciem.
W każdym z hoteli Leonardo goście oraz ich osobiste zapotrzebowania i życzenia znajdują się w centrum uwagi - taktownie i z dbałością o wszystkie drobne szczegóły, które sprawiają, że pobyt gości jest wyjątkowy. To zawsze kształtowało wizerunek naszej firmy. Tutaj każdy może się zrelaksować i poczuć swobodnie, niezależnie od tego, czy celem jego podróży jest praca czy wypoczynek.
Leonardo Hotels Central Europe jest częścią grupy hotelowej Fattal, która została założona w 1998 roku przez Davida Fattala. Charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, 217 hoteli z 42 000 pokojami w 106 miejscach docelowych i 19 krajach jest obsługiwane w Europie i Izraelu. Portfolio marki obejmuje: Leonardo Hotels, Leo-nardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, NYX Hotels by Leonardo Hotels, Jurys Inn, Apollo Hotels oraz Herods. Izraelska grupa hotelowa jest notowana na giełdzie w Tel Awiwie (TASE). www.leonardo-hotels.com

FOT. Materiały prasowe NYX Hotel Warsaw, autor: Piotr Gęsicki

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt