#ZdrowyArłamów

Celem programu #zdrowyArłamów jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia w połączeniu z profesjonalną opieką medyczną
Na zdjęciu: Celem programu #zdrowyArłamów jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia w połączeniu z profesjonalną opieką medyczną

Zdrowie jest podstawą szczęścia i dobrego samopoczucia oraz największą wartością. Aby móc w pełni korzystać z życia, trzeba być silnym i zdrowym. Zdrowie jest wynikiem działania wielu czynników związanych z genetyką, środowiskiem, stylem życia i medycyną. Na wiele z nich każdy z nas może mieć bezpośredni wpływ, dlatego stworzyliśmy program #zdrowyArłamów, którego celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia w połączeniu z profesjonalną opieką medyczną.

Działalność lecznicza Hotelu Arłamów
Hotel Arłamów od 2015 roku jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą i świadczy usługi między innymi w zakresie: fizjoterapii, rehabilitacji medycznej i ruchowej czy masaży leczniczych. W hotelu zatrudniamy wykwalifikowany personel, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji przy wykorzystaniu specjalistycznego i certyfikowanego sprzętu medycznego. Bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie ma również ruch, aktywność fizyczna oraz czyste powietrze, które nas otacza.
Zdrowie to skarb, który warto pielęgnować.  

Arłamów MED
Arłamów MED to bardzo bogata oferta zabiegów medycznych, które mają na celu poprawę zdrowia i regenerację przy wykorzystaniu wysokiej jakości nowoczesnych urządzeń. Dobroczynne działanie fizjoterapii, masaży leczniczych, termoterapii, hydroterapii czy kinezyterapii zdecydowanie poprawia stan zdrowia.
www.arlamow.pl/spa-wellness/arlamow-med-spa

Opieka medyczna
W hotelu pracuje wykwalifikowany personel zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. W obiekcie codziennie przebywa ratownik medyczny oraz lekarz pierwszego kontaktu, aby każdy z naszych Gości czuł się bezpiecznie.

Aktywność fizyczna
Zdrowie to przede wszystkim aktywny tryb życia, dlatego naszą misją stało się promowanie wszystkiego, co jest związane ze sportem. W swojej filozofii ArłaMOVE stawiamy na ruch i aktywność, która ma bezpośredni wpływ na ogólne samopoczucie

Terapie naturalne
Znajdując się w pięknych okolicznościach przyrody, w środku lasu, czerpiemy wiele z otoczenia. Naszym celem stała się harmonia z przyrodą i dlatego zachęcamy do obcowania z naturą poprzez wycieczki przyrodnicze, spacery, wyprawy z kijkami czy zaczerpnięte z kultury japońskiej kąpiele leśne.

Czyste powietrze
Dzięki otaczającej przyrodzie, braku zabudowań i dużej odległości od miast mamy w okolicy według czujnika AIRLY „świetne powietrze” bez smogu, pyłków i innych zanieczyszczeń, fantastycznie zjonizowane przez pobliskie lasy, którego jakość stwarza idealne warunki do terapii oddechowych oraz regeneracji płuc.

Nowoczesne technologie
Do zabiegów wykorzystujemy certyfikowany sprzęt medyczny najnowszej generacji. Posiadamy urządzenia, które pozwalają na wykorzystanie wielu specjalistycznych zabiegów mających bezpośredni wpływ na zdrowie i niwelują różnego rodzaju dolegliwości.
O zdrowie naszych Gości dba również system AktivTek, który neutralizuje w powietrzu aż 99,9 proc. wirusów oraz technologia Bifipro, która oczyszcza wodę bez użycia chloru.

Zobacz Hotel Arłamów w Wyszukiwarce Obiektów MeetinPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl