Znamy finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osoby debiutującej w branży spotkań i wydarzeń, która w ciągu minionego roku, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu dała się poznać jako proaktywny działacz na rzecz MICE. Dla nominowanych to przede wszystkim motywacja do dalszego podejmowania inicjatyw i możliwość rozwoju kariery zawodowej. W tym roku kapituła konkursu wybrała cztery finalistki.

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter przedstawia cztery działające w branży spotkań nominowane do tytułu Odkrycia Roku 2020:

  • Kinga Danek – specjalistka ds. sprzedaży w Szkolenia OZE
  • Natalia Haichuk – junior project manager w Celuch Consulting
  • Katarzyna Łoś  – marketing & communication manager w MODII3D
  • Lidia Popławska – właścicielka agencji Eventy Diamenty

Kinga Danek po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie podjęła pracę w Dream Events przy organizacji konferencji naukowej Galaktyka Eventu oraz Festiwalu Fest Fajnie; aktualnie pracuje w firmie Szkolenia OZE. Należała do zespołu organizującego Meetings Week Poland 2020, a podczas Krakus Aires Tango Festiwal 2020 odpowiadała za kwestie organizacyjne, logistyczne i komunikacyjne.

Natalia Haichuk z sukcesem kontynuuje pracę w firmie Celuch Consulting oraz studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, gdzie do niedawna pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B. Jest stypendystką PCMA University Engagement. W portfolio współorganizowanych przez nią wydarzeń znalazły się m.in.: IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum i konferencja CSR „Zrównoważona Turystyka”.

Katarzyna Łoś - niegdyś przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej, ukończyła studia Modern Business ze specjalizacją Event Management, następnie spędziła kilka lat za granicą, pracując w firmach eventowo-marketingowych. Po powrocie do kraju koordynowała organizację konferencji realizowanych przez Business Service Galop, a obecnie realizuje się zawodowo w firmie MODII3D.

Lidia Popławska studiowała administrację na Uniwersytecie Łódzkim, była zaangażowana w działania samorządu studenckiego, w tym organizację Juwenaliów UŁ i talent show dla studentów Łódź Łowi Talenty. Jest właścicielką agencji Eventy Diamenty i członkinią Łódzkiej Organizacji Turystycznej, a także inicjatorką akcji Łodzianie Ratują zapewniającej pomoc społeczną w czasie pandemii.

Organizując plebiscyt Odkrycie Roku, stowarzyszenie MPI Poland Chapter docenia osoby mające istotny wpływ na rozwój polskiej branży MICE, inspirujące swoją postawą i proaktywną działalnością. Wyróżnienie służy uhonorowaniu i promowaniu profesjonalistów branży spotkań i wydarzeń, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej i w ciągu minionego roku pozytywnie zaznaczyły swoją obecność w świecie eventów.
Konkurs jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi tradycyjnie podczas finałowej Gali MP Power Awards, która odbędzie się 19 maja w Muzeum Polin w Warszawie.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt