Kreatywny Roku Branży Eventowej 2020: Kreatywni nominowani

Jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej wyłoniło nominowanych do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny.
 
Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. Przebiega dwutorowo – skierowany jest do osób specjalizujących się w kreacji w event marketingu, oraz tych, którzy chcieliby wiązać z tą dziedziną swoją karierę i zawodowy rozwój.
Do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej nominowane są osoby, które w agencjach odpowiadają za kreację. Do tytułu Młody Kreatywny Branży Eventowej nominowani są studenci, osoby, które stawią pierwsze kroki w branży eventowej, niepracujące na stanowisku kreatywny. W tej czesci konkursu mogą brać udział osoby do 29. roku życia, które nie pracowały i nie pracują na staniwskach związanych z kreacją eventową.
Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®.

Kreatywny Roku Branży Eventowej – nominowani
Natalia Kapuza, senior creative manager, IF Nation
Mike Kilinski, creative, El Padre
Alicja Małecka, senior creative, Endorfina Events

Młody Kreatywny Branży Eventowej – nominowani
Ilaria Barberis, CWT, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula
Oskar Olechowski, September Events, Uniwersytet SWPS
Magdalena Wielądek, Testcase

Kreatywnych oceniało Jury w składzie: Bogdan Wąsiel (Kreatywny Roku Branży Eventowej 2012) – przewodniczący Jury, Karolina Barcewicz (Danfoss Poland), Dawid Bednarski (Imagine Nation, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2015), Patrycja Czyżewska (Make Event), Łukasz Gumowski (Plej, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2013), Szymon Kobusiński (fotograf, Studio Bank), Magdalena Kondas (MeetingPlanner.pl), Michał Korejba (Allegro Brand Experience Agency, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2017), Michał Maciątek (El Padre), Łukasz Piwowarczyk (Diageo), Sebastian Wasiński (Orchidea Group, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2014), Agnieszka Widera (HORECA Group, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2016).

Opiekę prawną nad konkursem sprawuje mec. Maciej Dudziński, tak’s.

W przypadku, gdy Juror reprezentuje tę samą firmę co kandydat do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej, Juror nie bierze udziału w obradach i nie głosuje w danej kategorii.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt