Zobacz, jak Litwa działa na wszystkie zmysły. Zapraszamy na spotkanie online

Lithuania Travel i MeetingPlanner.pl zapraszają na spotkanie online poświęcone Litwie. Zobaczmy, jak Litwa, poprzez swoją różnorodność i naturalne piękno, potrafi oddziaływać na zmysły i przełamywać rutynę klasycznych wyjazdów turystycznych.

Spotkanie po hasłem „Przełam rutynę. Zobacz, jak Litwa działa na wszystkie zmysły” odbędzie się 15 czerwca, o godz. 12.

Wydarzenia zostało podzielone na cztery bloki tematyczne, pozwalające zgłębić wybrany aspekt litewskiej oferty turystycznej. W ramach każdego bloku zaprezentowane zostaną najciekawsze destynacje i produkty turystyczne, połączymy się na żywo z przedstawicielami lokalnej branży. Każdą część wydarzenia zakończą krótkie, inspirujące warsztaty online. W każdym z bloków pojawią się też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Blok 1 – „Miejsca, które trzeba zobaczyć” poświęcony będzie wizytówkom turystycznym Litwy
Litwa to kraj niewielki, ale pełny zabytków i miejsc atrakcyjnych przyrodniczo. Podczas spotkania dowiemy się więcej o najpopularniejszych miejscach oraz produktach turystycznych, ale poznamy także propozycje mniej znane, wciąż czekające na odkrycie przez polskich turystów.

W bloku 2 zostanie przedstawiona oferta turystyki miejskiej
Wilno i Kowno, czyli dwa największe miasta Litwy, z ciekawymi zabytkami oraz bogatą ofertą kulturalną, gastronomiczną i rozrywkową to ciekawe propozycje zarówno na wyjazdy city break, jak i dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji.

Blok nr 3 to „Wybrzeże i aktywne wakacje”
Litewskie wybrzeży Bałtyku to szerokie, piaszczyste plaże, wspaniałe krajobrazy i możliwość uprawiania sportów wodnych. Może stanowić ciekawą alternatywę dla krajowych wakacji nad morzem, jak również dla dalszych wyjazdów zagranicznych. Podczas spotkania opowiemy też o tym, co czeka na Litwie tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie.

Blok 4 „Turystyka Zdrowotna”
Wysoki standard usług medycznych, przy jednocześnie bardzo konkurencyjnych cenach sprawiają, że jedną ze specjalizacji Litwy stała się turystyka medyczna. Pobyt w celu leczniczym połączyć można z wypoczynkiem i zwiedzaniem. Litewskie uzdrowiska to również rozbudowana oferta spa & wellness, czerpiąca z bogactwa środowiska naturalnego.
Zobacz Program >>>

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja
Zarejestruj się >>>

Organizatorami spotkania są Lithuania Travel i MeetingPlanner.pl.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt