Kampania „Odkryj Polskę” z Radisson Hotel Group

Radisson Hotel & Suites, Gdansk
Na zdjęciu: Radisson Hotel & Suites, Gdansk

Radisson Hotel Group i zachęca do podróżowania w swojej nowej kampanii. W letniej ofercie sieci znajduje się konkurs, w którym można wygrać 14 weekendowych pobytów w obiektach Grupy Radisson w całej Polsce.

Radisson Hotel Group, w ramach kampanii „Odkryj Polskę i podziwiaj zapierające dech w piersiach piękno swojej ojczyzny” ogłosiła konkurs, który wspierać ma organizację city breaków.

W ramach konkursu należy zrobić jedno, niepowtarzalne zdjęcie z wakacyjnej podróży po Polsce i zamieścić je do 31 sierpnia na Facebooku lub Instagramie z hashtagami #polskazeradisson i #polskazparkinn. Nagrodą główną jest 14 weekendowych pobytów do zrealizowania w każdym z hoteli Grupy Hotelowej Radisson w Polsce - wszystko dla jednego zwycięzcy. Wraz z osobą towarzyszącą zostanie on zaproszony do korzystania z usług obiektów sieci w Polsce. Dodatkowo, każdy z hoteli przyzna również indywidualne vouchery w postaci jednego pobytu weekendowego dla dwóch osób.

Z nagrody będzie można korzystać do końca 2023 roku. Wszystkie obiekty Radisson Hotel Group w Polsce zlokalizowane są w centrach miast, w atrakcyjnych turystycznie miejscach. W Gdańsku Radisson Hotel & Suites położony nad brzegiem Motławy, z widokiem na port i zabytkowe kamienice, a Radisson Blu przy Długim Targu - w pobliżu Zielonej Bramy i Fontanny Neptuna, w Sopocie hotel sieci Radisson znajduje się przy plaży. W Szczecinie obiekt położonym jest w kompleksie Pazim, z hotelu we Wrocławiu łatwo dotrzeć do Afrykarium i ZOO. Górskie widoki to hotele Radisson Blu & Residences w Zakopanem oraz hotelu Radisson w Szklarskiej Porębie, a Radisson Collection w centrum Warszawy to widok na stolicę. Do polskiej rodziny Radisson Hotels Group dołączy wkrótce Radisson Resort w Kołobrzegu.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt