Crazy Guides: „komunistyczne” wycieczki i imprezy w Krakowie – Nowej Hucie

Crazy Guides organizuje od 2004 roku melancholijne podróże w czasie Trabantami i innymi pojazdami z epoki do Nowej Huty – socjalistycznej dzielnicy Krakowa.

Na program wycieczek składają się przejazdy zabawną flotą, spacer po dzielnicy, zwiedzanie schronów atomowych, wizyty w barach mlecznych, generalnie poszukujemy jak najbardziej offowych spotów. Pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i grupami. Nasza pomysłowość, profesjonalizm i elastyczność dają gwarancję zabawy na najwyższym poziomie.

W ciągu kilku lat działalności zostaliśmy opisani przez wszystkie większe polskie gazety codzienne, tygodniki i telewizje. Crazy ekipa gościła kilkakrotnie w programach śniadaniowych, a nasze Trabanty brały udział w znanych produkcjach telewizyjnych. Nasz projekt zainspirował kilku reżyserów do nakręcenia filmów dokumentalnych i reportaży z Crazy Guides w roli głównej. Wzmiankowano o nas także w wielu pracach naukowych na temat rozwoju turystyki w Nowej Hucie.

Najbardziej znaczącym wydarzeniem medialnym w historii Crazy Guides była wizyta znanego z Monthy Pythona Michaela Palina oraz ekipy BBC. Występowaliśmy w programie turystycznym o Polsce jako przewodnicy Michaela po Krakowie, a właściwie to po Nowej Hucie, która została uznana za najciekawsze miejsce do zobaczenia. W 2008 roku zostaliśmy również wybrani przez słynny angielski The Guardian jedną z najlepszych ekscentrycznych wycieczek w Europie.

Zapraszamy do współpracy :)
www.Crazyguides.com
CrazyGuides@gmail.com
+48 5000 91 200
www.instagram.com/crazy.guides/
www.facebook.com/CrazyGuides/

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl