MP MICE Tour®: kierunek Olsztyn

Olsztyn - Jezioro Ukiel. fot.  Marcin Kierul
Na zdjęciu: Olsztyn - Jezioro Ukiel. fot. Marcin Kierul

Portal MeetingPlanner.pl, wraz z Urzędem Miasta Olsztyn i olsztyńską branżą MICE, zapraszają meeting plannerów do udziału w podróży studyjnej z cyklu MP MICE Tour® do Olsztyna.

Olsztyn – miasto, które jest definiowane przez hasło „O!gród z natury” – oferuje atrakcje turystyczne i możliwość organizacji wydarzeń przez wszystkie cztery pory roku. Stolica Warmii i Mazur przyciąga unikatami natury – kilkunastoma jeziorami w granicach miasta i Lasem Miejskim, największym miejskim parkiem Europy.

Wizyta studyjna organizowana w partnerstwie Urzędu Miasta Olsztyn i MeetingPlanner.pl odbędzie się w dniach 17 – 18 września. Uczestników MP MICE Tour® będzie gościł Hotel Kopernik Olsztyn.
W programie wydarzenia są m.in. mini regaty na jeziorze Ukiel organizowane przez CRS Ukiel, wirtualna podróż kosmiczna w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym, site inspection w hotelach: HP Park Olsztyn i Hampton by Hilton Olsztyn, warsztaty biznesowe z olsztyńską branżą MICE oraz kolacja i warsztaty kulinarne w Kuźnia Społecznej.

Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje czy stowarzyszenia.  
Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie oraz transport (wyjazd z Warszawy i powrót do Warszawy). Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, udział w wydarzeniu wymaga potwierdzenia przez organizatora.

Szczegóły MP MICE Tour® Olsztyn >>>
Rejestracja >>>

Zobacz HP Park Olsztyn w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt