Krzysztof Michniewicz w Radzie Dyrektorów SITE Global

Krzysztof Michniewicz, fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank
Na zdjęciu: Krzysztof Michniewicz, fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

Krzysztof Michniewicz, założyciel i dyrektor generalny MrPoland, został powołany do międzynarodowej Rady Dyrektorów (International Board of Directors – IBOD) Society for Incentive Travel and Excellence (SITE).

Jednocześnie Colleen Brzozowski (była prezes oddziału SITE w Chicago) została powołana na członka generalnego komitetu wykonawczego International Board of Directors została powołana. Są to nominacje wolontariuszy i wynikają z tragicznej śmierci w lipcu 2021 r. byłego członka zarządu Mieka Egbertsa.
– Witam Krisa i Colleen na ich nowych stanowiskach w SITE i nie mogę się doczekać współpracy z nimi przez pozostałą kadencję mojej prezydentury, gdy nasza branża się odradza i prowadzimy działania w myśl idei „Build Back Better”. Kris. Laureat Kevin Forde Spirit Award SITE w 2016, wnosi ogromną wiedzę i doświadczenie do zarządu SITE. Colleen wnosi do zarządu wielką pasję i determinację w realizacji wyznaczonych celów – powiedziała Aoife Delaney, prezes SITE Global (dyrektor marketingu i sprzedaży The DMC Network).

– Całe moje życie zawodowe poświęciłem podróżom i zmianom, jakie dzięki nim można osiągać. Jako specjalista ds. podróży motywacyjnych odwiedziłem ponad 100 krajów, co wzbogaciło mnie zarówno zawodowo, jak i osobiście. SITE jest jedynym stowarzyszeniem branżowym, które w pełni rozumie, jak ważnym narzędziem jest incentive travel i jakich zmian można dzięki temu narzędziu dokonać i jaki ma ono wpływ na ludzi, korporacje i społeczności. Jestem bardzo dumny, że mogę dołączyć do zarządu SITE – powiedział Krzysztof Michniewicz.

Krzysztof Michniewicz jest absolwentem turystyki i rekreacji oraz zarządzania i marketingu. W latach 1995-2002 odpowiadał za marketing i trade marketing w British American Tobacco oraz Air Tours Poland. Założyciel i prezes zarządu ICP Group, którą prowadził do 2019 roku. Obecnie założyciel i dyrektor generalny MrPoland (DMC & Event Production). Był jednym z założycielu, wieloletnim członkiem zarządu i prezesem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Od 2003 roku jest członkiem SITE Global. Założyciel oraz pierwszy prezes polskiego oddziału SITE, obecnie m.in. koordynuje program mentoringowy organizacji. Był członkiem Chapter Source Committee – kilkuosobowego międzynarodowego zespołu przy zarządzie SITE Global wspierającego odziały SITE z całego świata w różnych obszarach.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt