Arłamów – Integracje w Mistrzowskim Stylu…

Anita Włodarczyk regularnie wybiera Hotel Arłamów na miejsce swoich sportowych zgrupowań – również przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio trenowała na specjalnie wybudowanej dla niej rzutni
Na zdjęciu: Anita Włodarczyk regularnie wybiera Hotel Arłamów na miejsce swoich sportowych zgrupowań – również przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio trenowała na specjalnie wybudowanej dla niej rzutni

Sport i Arłamów idą w parze od samego początku. Można śmiało powiedzieć, że sport leży u podstaw DNA Arłamowa. To kwintesencja strategii #ArłaMOVE – móc motywować do uprawiania sportu na przykładzie najlepszych na świecie.

Hotel współpracuje z najlepszymi polskimi sportowcami i drużynami. Ambasadorami Hotelu są mistrzowie: Otylia Jędrzejczak i Krzysztof Ignaczak. Anita Włodarczyk regularnie wybiera Arłamów na miejsce swoich sportowych zgrupowań – również przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio trenowała na specjalnie wybudowanej dla niej rzutni. Jerzy Dudek, Czesław Lang – wymieniać można bez końca. Wieloletnia, sportowa współpraca z czołówką polskiego sportu zainspirowała Zespół Hotelu do stworzenia nowego, autorskiego programu Olimpiad Sportowych dla grup.

Potrzeba aktywnych i wspólnych działań, ponownego budowania więzi i relacji wśród pracowników, integracji rozproszonego zespołu stały się tym bardziej kluczowe po pandemicznym roku. Zadbanie o dobrą kondycję – zarówno fizyczną, jak i mentalną, są kluczowe w utrzymaniu zmotywowanych do pracy zespołów.

– Strategia #ArłaMOVE oraz program Olimpiad Sportowych dla biznesu odpowiadają właśnie na te potrzeby – to spotkania firmowe w nowym, dostosowanym do zmieniającego się świata, wydaniu. To połączenie odpowiednio dobranych dla grupy aktywności sportowych, działań prozdrowotnych i integracji – mówi Marta Masłowska, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji z Hotelu Arłamów.
Zaplecze sportowe Arłamowa nie ma sobie równych. Tylko tutaj można uprawiać niemal 33 dyscypliny sportowe.

Hotel posiada dwa pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej oraz rugby (jedno ze sztuczną nawierzchnią i certyfikatem FIFA, drugie z naturalną, podgrzewaną murawą). Warto przypomnieć, że na tych boiskach trenowała Reprezentacja Polski w piłce nożnej przed Mistrzostwami Europy w 2016 roku oraz przed mundialem 2018 w Rosji. Co więcej, na zgrupowania piłkarskie regularnie przyjeżdżają czołowe kluby polskiej piłki. Hotelowa Hala Sportowa mieści w sobie: pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, halę tenisową z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie: medical cardio oraz siłownię sportową, salę fitness, 18-metrową ściankę wspinaczkową, dwie strzelnice sportowe 25-metrowe. Kręgielnia, stoły bilardowe i do ping-ponga, wewnętrzny mini golf oraz basen z torami pływackimi i basen zewnętrzny dopełniają sportową ofertę hotelu. Ale to nie wszystko! Stadnina koni z krytą ujeżdżalnią o powierzchni 800 m2, dwa zewnętrzne korty tenisowe, dwa boiska do siatkówki plażowej / piłki nożnej plażowej / piłki ręcznej plażowej, boisko wielofunkcyjne (38 x 18 m), rzutnia do rzutu kulą i młotem. Miłośnicy golfa mogą skorzystać z Arłamów Golf Club: 9-dołkowego pola golfowego z dwustronnym driving range.

Mocną stroną Arłamowa są również sporty zimowe: kompleks narciarski oferuje dwa wyciągi orczykowe, trzy trasy narciarskie, licencjonowaną szkołę narciarską, serwis i wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz lodowisko. Dodatkowo, okoliczne tereny zapewniają mnóstwo tras dla narciarstwa biegowego i śladowego, wędrówek pieszych i na rakietach śnieżnych, treningów biegowych, nordic walking oraz na rowerach górskich i szosowych, a dla wędkarzy – trzy stawy rybne. W kompleksie działają wypożyczalnie rowerów górskich, kijków, rolek, łyżew, sprzętu wędkarskiego i golfowego. Naturalne warunki i niespotykanie bogate zaplecze sportowe Hotelu Arłamów czynią go miejscem idealnym na organizację wydarzeń integracyjnych.
Ofertę integracji dla grup dopełniają takie programy jak m.in.: Marsz Przemytników, Arłamaggedon, Śladami Watahy, Holistic MICE, Kąpiele leśne, Arłamów Adventure Race.

Odpowiednio dobrany program eventu jest czymś co potrafi dać nam odpowiedni power, siłę napędową i energię do działania. Dzięki niej pojawia się przekonanie, że naprawdę warto coś zrobić razem, aby rozwijać się i osiągać kolejne cele.

Arłamów to zawsze jeden z punktów moich sportowych przygotowań do Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy. Przed Tokio nie mogło być inaczej! To były 45 dni intensywnej pracy nie tylko w profesjonalnych warunkach, ale i niezwykle przyjaznej atmosferze. Treningi na specjalnie wybudowanej dla mnie rzutni, odnowa biologiczna w Arłamów Spa oraz odpowiednio przygotowane przez szefów kuchni posiłki – to wszystko przyczyniło się do finalnego sukcesu. Arłamów to dla mnie sportowy dom. Lubię tam przyjeżdżać i odwiedzać moich przyjaciół – także tych rogatych.
Anita Włodarczyk

www.arlamow.pl

kontakt:
Marta Masłowska
Dyrektor Sprzedaży i Konferencji
m.maslowska@arlamow.pl

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt